2752
2734
عنوان

یه حس ششمی بیاد فقط همین یبار😔😫

| مشاهده متن کامل بحث + 2584 بازدید | 466 پست
اگه حرفای اخر و جداییتون از رو عصبانیت لحظه ای اون بوده و بهت حرفای بد زده پشیمونه الان

میشه لطفا اینو بگی

باهام بد حرف زد آخرش ولی دلیل اصلی جداییمون مخالفت خانوادش بود

حالا برمیگرده؟ اصلا دوسم داره؟

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه لطفا اینو بگی باهام بد حرف زد آخرش ولی دلیل اصلی جداییمون مخالفت خانوادش بود حالا برمیگرده ...

شاید پیامت بده برای حرف زدن تا روح خودش اروم بشه اما حس نمیکنم ازدواج صورت بگیره اگه شرایط همین که هست باشه

شاید باورتون نشه اما اگه اینجا به کاربر مردی بگید هول نی نی یار تعلیقتون میکنه.  
عزيزم تروخدا ميشه بگي ميلاد ازدواج كرده يا رل داره يا چي برميگرده 

سن تو و میلاد؟ چه مدت باهاش بودی؟

شاید باورتون نشه اما اگه اینجا به کاربر مردی بگید هول نی نی یار تعلیقتون میکنه.  
شاید پیامت بده برای حرف زدن تا روح خودش اروم بشه اما حس نمیکنم ازدواج صورت بگیره اگه شرایط همین که ه ...

امیدوارم پیام بده چون خیلی دلم براش تنگ شده

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
2706