2752
2734
عنوان

یه مجرد ۳۵ ساله هستم،کسی هست مثل من تو دنیا از هیچی شانس نیاورده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12220 بازدید | 291 پست
عزیزم کسی که یک سال شبا رو تا صبح بیدار بمونه و نماز شب بخونه و به خدا التماس کنه و هیچی نشه دیگه ب ...

عزمزم منم مثل شما ی مشکل سخت تو زندگیم پیش اومددوسال تموم از خدا خاستم کمکم کنه نجاتم بده ولی آخر نشد و خدا برام نخاست خیلی از خدا ناامید شدم ولی الان با اینکه شرایطم فرقی نکرده به این نتیجه رسیدم که باز اول و آخر خداست که میتونه گره گشا باشه

از خدا برات آرزوی بهترینها رو دارم

2731
عمه من در چهل و پنج سالگی با یه آقایی ازدواج کرد که زنش مرده بود وتک فرزندش آمریکا بود طرف تاجر وضع ...

۴۵ سالگی من ترجیح میدم بمیرم تا ازدواج کنم

هر چی به وقتش برای آدم قشنگه

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
عزمزم منم مثل شما ی مشکل سخت تو زندگیم پیش اومددوسال تموم از خدا خاستم کمکم کنه نجاتم بده ولی آخر نش ...

ممنون عزیزم

ولی من هیچوقت از خدا گره گشایی ندیدم

کامل ناامیدم کرده

پبش دعا نویس رفتی تا حالا ؟ 

چون ما خیلی دشمن داریم مامانم رفت گفت تا ۵۰ سالگی بخت دخترتو بستن

دقیقا یکسال پیش که پدربزرگم تازه فوت کرده بود اومد خواب مامانم گفت پاشو یه کاری بکن وگرنه دخترت تا ۵۰ سالگی میمونه تو خونه

ما یه فامیل داریم 36 سالشه مجرده از زیبایی اصالت خونوادگی پولداری هر چی بگم کم گفتم بعد مادرش چند سال پیش از دست داد پدرش هم یک ماه پیش تنها شده ولی به شدت پولدارن موندم چرا این مجرده😕

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

منم ۳۵ سالمه و درکتون میکنم همسنای ما کلی عشق و دلباختگی و هوس رو تجربه کردن و شاید بچه ای هم دارن و من باید بشینم از دور نگاهشون کنم 

طرف میگه امتحانه خوب این امتحان تموم بشه دیگه وقت جوونی کردن من هم تموم شده 

هررررررگززززززززز فکرررررررر نمیکردم سرنوشتم این بشه هرررررگززززز

دوست دختر لوسیفر🖤
ما یه فامیل داریم 36 سالشه مجرده از زیبایی اصالت خونوادگی پولداری هر چی بگم کم گفتم بعد مادرش چند سا ...

والا ماهم که مجردیم سرایطمون بد نیست

بخت بعضیا سنگینه دیگه

خداروشکر کن اگرم مجردی فقط مسئولیت خودت رو داری میشناسم خانومی رو که بچه ی شدید اتیسم داره وضعیت بچه خیلی حاده همسرشم ولش کرده رفته و مجبوره سرکار هم بره شما الان ی خانوم مجرد و کارمندی و مسئولیت زندگیت دست خودته 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2706