2752
2734
عنوان

یه مجرد ۳۵ ساله هستم،کسی هست مثل من تو دنیا از هیچی شانس نیاورده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12239 بازدید | 292 پست
هر چی پسره بیخود بوده از شانس من خواستگار من میشد

امیدوارم که به زودی یک مرد خوب توی زندگیت بیاد و حسابی خوشبخت بشی فقط اینو از من به عنوان خواهر بشنو که باید یه ذره از اون مرد رویایی که مد نظرته چشم پوشی کنی مثلا ۶۰ درصد اون چیزی که میخوای رو داشته باشه کافیه بقیه رو بعدا میتونی ریز ریز برطرف کنی 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترعمم ۴۰ سالشه تو بچگی گاو رو پاش لگد کرد الان پاش کجه ازوداج نکرده عمم هم رو تخت مثل گوشت افتاده ...

دیگه اون خیلی بیچارست😔

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خیلی حالم بده اونقدر مشکلاتم زیاده هیچی از زندگی نمیفهمم

عزیزم منم حالم بده امشب انقد گریه کردم بیشتره زندگیا همینه زندگیا سخت شده هرکدوم یجور مشکل دارن من خچدم هفته پیش از کارم اخراج شدم اصلا امیدی ندارم خداروشکر کار داری زندگی سخته باید دووم بیاریم دختر عمم تصادف کرد از کمر به پایینش فلج شد رو ویلچر میشینه بعد پنج سال با یه مرد سالم ازدواج کرد خداروشکر سالمی توکل کن به خدا

امیدوارم که به زودی یک مرد خوب توی زندگیت بیاد و حسابی خوشبخت بشی فقط اینو از من به عنوان خواهر بشنو ...

درسته عزیزم

ولی خواستگارام اونقد داغون بودن که خجالت میکشیدم حتی به کسی نشونشون بدم

عزیزم منم حالم بده امشب انقد گریه کردم بیشتره زندگیا همینه زندگیا سخت شده هرکدوم یجور مشکل دارن من خ ...

قربونت برم مرسی عزیزم

ان شالله خیلی زود یه کار عالی پیدا کنی

قربونت برم مرسی عزیزم ان شالله خیلی زود یه کار عالی پیدا کنی

مرسی عزیزم ناراحت نباش پسره همسایمون همین پارسال رفت با یه دختره ازدواج کرد هم سن خودت بود پرستار بود توام خوشبخت میشی به دلم افتاده 

مرسی عزیزم ناراحت نباش پسره همسایمون همین پارسال رفت با یه دختره ازدواج کرد هم سن خودت بود پرستار بو ...

فدات

۶ ساله اینجا همه بهم میگن به زودی ازدواج میکنم

ولی روز به روز بدبتتر میشم تا اینکه مشکلم حل بشه

فدات ۶ ساله اینجا همه بهم میگن به زودی ازدواج میکنم ولی روز به روز بدبتتر میشم تا اینکه مشکلم حل ب ...

نه من کلا حسه ششمم قویه حتی همه چیو تو خوابام قبل اتفاق افتادن میبینم به زودی خوشبخت میشی شک نکن 

2706