2733
2739

باهم رفته بودیم یه شهر دیگه برا عروسی دختر کوچولوش که چهار سالشع داشت کمک میکرر لحاف تشک میندااخت منم پریود بودم شکمم درد میکرد کمک نمیکرردم گفتم که (النا)همون خواهرزاده شوهرم از طرف من کمک میکنه دیگه به شوخی

خواهرشوهرم با لحن خیلی تندو جدی گفت از طرف تو چرا اگه کمکیم بکنه از طرف مادرش داره میکنه

والا من برا بچش خیلی زحمت کشیدم شبا که شیفت بود میرفتم هرجور که شده از بچش نگهداری میکردم همه میگن لحنش همینه شوخی کرده ولی بنظرم شوخی نبود منم کلا جوابشو ندادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
بنظرم خیلی خیلی بی اهمیت بود واقعا . وسواس فکری داری شاید

نه با لحن خیلی تندو جدی گفت انگار مثلا اینجوری که تو سره پیازی یا تهش من مادرشم اینطوری مثلا همچین مفهومی میرسوند حرفش مادرشوهر و شوهرم میگن شوخی کرده ولی شوهی ی لحن خاصی داره ن انقدر جدی و رک

نه با لحن خیلی تندو جدی گفت انگار مثلا اینجوری که تو سره پیازی یا تهش من مادرشم اینطوری مثلا همچین م ...

خب من نبودم لحنش رو شما دیدی 

اگر اونجوری ک میگی گفته حتما تو داش ناراحت بود کمک نکردی خالی کرده خودشو .

در این صورت هم بزرگش نکن گلم 

بخدا خودت پیر میشی زودرنجی هیچ سودی نداره 

نه با لحن خیلی تندو جدی گفت انگار مثلا اینجوری که تو سره پیازی یا تهش من مادرشم اینطوری مثلا همچین م ...

خب خودت شروع کردی تو‌که کار نمیکنی به هر دلیلی دیگه چرا میای میگی فلانی جای من کمک میکنه خب اونم جوابتو داده دیگه به نظر من که شوخی کرده شمام انقد حساسی بهتره با کسی حرف نزنی که بهت هیچی بر نخوره

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید