2752
2734

بنا به دلایلی چهارسال پیش بین برادرشوهرم و شوهرم اختلاف شدیدی افتاد که خیلی به من فوش داد برادر شوهرم 

شوهرمم عصبی شد فوش ناموس به داداشش داد 

خلاصه امروز اشتی کردن قرارع بیاد با شوهرم کار کنه بنظرتون تو محل کارمون بی محلش کنم یا سلام سرد کنم 

برادرشوهرم بزرگتر از شوهرمه سه سال

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندانم در پناه حق برای سلامتیشون صلوات بفرستید💗💗💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام من ولی زیاد باهاش راحت نباش تا جای ممکن باهاش حرف نزن یه طوری که نگن بی احترامی کرد

گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی

بنظرم سرد سلام کن 

چون نگن اره زنش باعث دعوای دوتا برادر شد 

احترام و عزتت هم حفظ کردی 

البته من مجردم ولی تجربه مامانم با خلنواده پدریم گفتم 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
اختلاف بین اونا بوده حل شده تو چرا میخوای سلام سرد کنی

خیلی فوشای زشتی بهم داد همه جا پشتم بد گف گف تقصیر زنداداشمه که داداشم با من دعوا کرده در حالیکه من بخدا قسم همیشه احترامشونو داشتم بهم تا هرزه و تهدید همه چی گفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاملا سرد باش و خودمونی نشو

اینکه اصلا فقط نمیخوام حتی سلامم کنم میگم بی توجه رد بشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یاد خودمون افتادم ،برادر شوهرم اومد دم خونه مون به من و همه خانوادم فحش داد ، من با چشمای گرد تعجب کرده فقط نگاهش میکردم .بعد همه جا نشست گفت من بهش بی احترامی کردم

راضیم به رضای تو
2706