2733
2734
عنوان

از کدوم فرد معروف به شدتت متنفرید

| مشاهده متن کامل بحث + 4316 بازدید | 163 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهناز افشار. حمید فرخ نژاد

مهناز قبلا ایران بود اون قدیما که بازی میکرد خیلی دوسش داشتم

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
اصلا چرا باید از کسی که احتمالا تو زندگی هیچ برخوردی باهاش نداشتم خیلی متنفر باشم🙁

حس و وایبی که از ادما میگیرم فقط از برخورد فیزیکی که به وجود نمیاد

ما خیلی از ادما رو ندیدیم ولی ممکنه بهشون ارادت خاصی داشته باشیم

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
دلایل زیاد یه نمونش اینکه خفمون کرد از بس گفت ایران بهشته ولی ترجیح داد بچه هاشو از بهشت ایران ببره ...

من حرف شما رو رد یا تایید نمیکنم....ولی به عنوان یه خانم اگه  همسرم.بخاطر شغلش.مجبور بشه.بره یه شهر یا یه کشور دیگه....حتما من با بچه ام همراهش میرم.تنهاش نمیزارم....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
حس و وایبی که از ادما میگیرم فقط از برخورد فیزیکی که به وجود نمیاد ما خیلی از ادما رو ندیدیم ولی مم ...

آره خب درسته شاید از یکی مثلا خوشمون نیاد

ولی تنفر به نظرم زیاده رویه

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
نمیتونم بگم میترکم😂

تو گوشم بگو

من حرف شما رو رد یا تایید نمیکنم....ولی به عنوان یه خانم اگه  همسرم.بخاطر شغلش.مجبور بشه.بره یه ...

اون که صددرصد منم باشم میرم ولی من بلاگر نیستم تبلیغ نمیکنم همه چیز رو هم خوب جلوه نمیدم 

👂🗣

😂😂

مگه حقمو خوردن که ازشون متنفر باشم یا بهم بدی کردن اصلا بلاگرا رو نمیشناسم 

بدی کردن که فقط به دست به یقه شدن یا نفرین کردن نیست

بلاگرا تاثیرات منفی رو اجتماع میذارن

زندگی های لاکچری سبک زندگی ناسالم تبلیغ های اشتباه صرفا برای پول در اوردن

دروغ دروغ دروغ دروغ

بدی کردن که فقط به دست به یقه شدن یا نفرین کردن نیست بلاگرا تاثیرات منفی رو اجتماع میذارن زندگی ها ...

خب با تنفر من چیزی درست نمیشه

عاقلانش اینه همه دنبال رو بلاگرا نباشن

نا خانوادگی اصلا اینستا نداریم

تلگرامم فقط من دارم

باور میکنی تلویزیونم شبکه خبر رو حذف کردیم خیری وقته اصلا خبر نمیخونیم

اعصاب راحت

2706