2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به هیچکی ام نمیگیم اخه

یه سرکتاب باز کن منم اعتقادی نداشتم ولی وقتی دیدم خواستگار ندارم با اینکه چیزی کم نداشتم سر کتاب باز کردم گفتن بختتون رو بستن کارهایی که گفت انجام دادم باور کن درست شد طرف اصلا پولی نبود 

سراغ کسی برو که حالیش باشه 

انشالله که یک بخت خوب نسیبت بشه 

اما من به این جمله که باید صبر کنی تا زمانش برسه خیلی اعتقاد دارم میدونی چیه یکجورایی همچین حرفی خودم به نتیجه رسیدم و حس خودم این هست به زودی ازدواج میکنم یعنی نزدیکه اما چه روزی نمی‌دونم 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
چرانذاشت بیدارشید ازخواب بعد زنگ بزنه😆

😂😂😂اومد جلو در خونه ها 

مامانم این شکلی بود 😶😶😶 

من خوشم نمیومد الکی ی سری چیزها خواستم ازش 

رفته بود ی پسر خاله هام گفته بود دختر حالتون با این همه قر وفر کسی نمیگیره 😶💔

خاموش ماندم مثل یک محکوم ب اعدام...
یه سرکتاب باز کن منم اعتقادی نداشتم ولی وقتی دیدم خواستگار ندارم با اینکه چیزی کم نداشتم سر کتاب باز ...

عزیزمه میشه شمارش بهم بدی داداش منم هر جا میریم خواستگاری نمیشه...الهی خدا عمرت بده اگه شماره داری بهم بده

بعضی وقت ها که دلم از تموم دنیا میگیره دلم فقط به خدا می‌سپارم 
2706