2733
2739

مامانم چندبار بهم گفته که تو بی رحم و بی مروت و آدمی هستی که خیرت به کسی نمیرسه 

در حالی که خودم فکر میکنم بسیار آدم دلسوز زودرنج مهربان هستم 

الان ذهنم درگیره که چرا از نظرش اینجوری دیده میشم

شاید بخاطر اینه که تو کار خونه بعضی وقتا دیر کمک میکنم 

و بلند میشم بهش میگم خیلی کارا زیاده یه خدمتکار بیار کمک کنه تمیز کنه ولی چون وسواسه قبول نمیکنه نه خودش کاری انجام میده نه کار منو اگه انجام هم بدم هزار عیب میگیره 

به منم این حرفارو میزنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هر موقع گفت بگو خدا روشکر که لااقل شر هم برا کسی نمیرسونم نه با کارهام نه با زبونم

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

چندسالته؟

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... همه منو تنهام میزارن 🙂 همه ها ، همه... شاید یه روز اونقدر قوی و مستقل شدم ، که دیگه برام مهم نبود کی رهام می‌کنه...💔منم یه روز از پایان نامه ام دفاع میکنم بالاخره 😂

مامانم این به منم میگه

آدمایی درونگرا همینجورن اونجور که باید احساساتشون بروز نمیدن و بقیه اینجور فکر میکنن دربارشون ولی برعکس ادمای درونگرا به نظرم بیشتر احساساتین فقط بروز نمیدن

💕یا الله💕