2733
2734
عنوان

متاهلا چطوری درس میخونید👺

94 بازدید | 12 پست

داشتم درس میخوندم

یه عالمه مهمون سرازیررر شد رو سرمون

آقااا مگه دیگه کسی بدون دعوت جایی میره اخه 👺

حالا من مجردم میمونم تو اتاق

متاهلا چطوری درس میخونید با وجود بچه و مهمون و عصاب خوردیای شوهر و خونوادش و .....

👺

👺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همسایمون متاهله بچه هم داره‌ .بچه رو میزاره پیش مادرشوهرش اونم تو کوچه بازی میکنه  ..‌خودش میره  دنبال درس. میگه میرم خونه مادرم درس میخونم . اما من باور ندارم . احتمالامیره کتابخونه صبح تا شب .‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
همسایمون متاهله بچه هم داره‌ .بچه رو میزاره پیش مادرشوهرش اونم تو کوچه بازی میکنه  ..‌خودش میره ...

حالا من کتابخونه ام نمیتونم برم چون عادت دارم با صدای بلندددد درس میخونم

👺

خب ما بچه نداریم

کسی رو هم نداریم بیاد خونمون

نهایتا والدین منن یا گاهیییی والدین اون

واسه همین درس میخونم به سادگی

البته من ارشدم

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
خب ما بچه نداریم کسی رو هم نداریم بیاد خونمون نهایتا والدین منن یا گاهیییی والدین اون واسه همین د ...

چ خوب عزیزم موفق باشی

والا ما مردم مث مور و ملخ میریزن تو خونمون اونم بی دعوت

👺