2733
2734
عنوان

عروسیمه🥰🙃

243 بازدید | 20 پست

میخاستم یکم راهنمایی کنین اگه اطلاعاتشو دارین،من میخام برا دسته گلِ عروسیم گل لاله بگیرم دلی میگن رنگش تغییر میکنه، شما دیدین وقتی رنگش تغییر کرد چه رنگی میشه؟خیلی زشت میشه؟

پلاسیده میشه زود

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

اطلاعی ندارم 

مبااارکهههه عروس خانم بسلامتی😍😍

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731

اطلاع ندارم عزیزم ولی مبارکت باشه انشالله خوشبخت بشی

حسابی لذت ببر که قراره بعدا کلی دلتنگ این روزا بشی

خیلی حس قشنگیه خریدای عروسی و کارای عروسی و روز عروسی🥹

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
اطلاع ندارم عزیزم ولی مبارکت باشه انشالله خوشبخت بشی حسابی لذت ببر که قراره بعدا کلی دلتنگ این روزا ...

قربونت عزیزم خدا کنه همه چی اوکی بشه یکم شرایطمون اوکی نیس،خیلی چیزا مشخص نیس

2706