2733
2734

چندروز قبلش ی درد شدیدی کرد جوری که از عصر تاصبح نتونستم راه برم فرداش خوب شدم ولی الان اینجوری شده اخرین بار 6 اردیبهشت پریود شدم نظرتون چیه ؟ البته تنبلی خفیف هم دارم

عفونت ادرار نداری؟شاید فکر می‌کنی برای تخمدان هاته شاید برای جای دیگست آخه ادرار و تخمدان چه ربطی بهم دارن

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عفونت ادرار نداری؟شاید فکر می‌کنی برای تخمدان هاته شاید برای جای دیگست آخه ادرار و تخمدان چه ربطی به ...

ولا عفونت چند روز پیش داشتم خارش شدید بعد رفتم دکتر پماد زدم وقرص خوردم 3روزه خوب شد روز 4 اون دردو گرفتم

ولی مطمنم مثانم نیست دقیق تخمدانه

چندتا تایپک دیدم بهش گفتن شاید کیست

منم کیست داشتم ولی دردش همیشه بود یعنی بعضی موقع ها یه دفعه ای کمرم و زیر شکمم تا روی ران هام درد میکرد که بخاطر کیستم بود ولی خب برای ادرار نبود که

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
منم کیست داشتم ولی دردش همیشه بود یعنی بعضی موقع ها یه دفعه ای کمرم و زیر شکمم تا روی ران هام درد می ...

من دارم ازیترماسین میخورم اکه عفون باشه برطرف میشد برا اخر هفته میرم ی سنو بدم خیلی وقته چک نکردم اون تو چه خبره

من دارم ازیترماسین میخورم اکه عفون باشه برطرف میشد برا اخر هفته میرم ی سنو بدم خیلی وقته چک نکردم او ...

انشالله به زودی مشکلت حل میشه