2733
2734
عنوان

این ایده چطوره؟😂😂+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 40 پست
اونم خوندم ولی حس میکنم کتابخانه نیمه شب قشنگتره هنوز تمومش نکردم البنه

من کتابخانه نیمه شب رو همون اوایل ول کردم راستشو بخوای دوستش نداشتم ولی به هرحال سلیقه ایه دیگه اگه کتابخانه نیمه شبو دوست داشتی فکر میکنم از قهوه سرد اقای نویسنده هم خوشت بیاد

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه باحاله😂

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                             آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞
خوشگله ولی بیشتر بوس بوسی کن من یکبار با همین ایده یه کارت پستال درست کردم خیلی خوشگل شد بیشتر بوس ب ...

الان بوس حالت عید دیدنیه😂

دو سمتو .بوس میکنیم بعد یدونه هم پیشونی😂

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
و اینکه بوس بوسارو با زاویه های مختلف بذار مثلا یکبار برعکس یکبار نصفه اش از صفحه بیرون زده و خیلی ک ...

نمونه داری بفرستی؟😄

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
الان بوس حالت عید دیدنیه😂 دو سمتو .بوس میکنیم بعد یدونه هم پیشونی😂

😂😂😂خدا نکشتیی خخ اره اینم ایده باحالیه پس باید یک جارو یه بوس نصفه نیمه بذاری بگی بین بوس سوم و چهارم مونده بودم که وسطش رفتی😂

ولی واقعا به نظرم متن اش رو مرتب تر و صاف بنویس اگه کارتی ک خودم درست کرده بودم عکسشو گیر بیارم میدارم واست

خیییلی لوس بود من همچین چیزی بهم بدن اون صفحه رو پاره میکنم و میندازم دور

امضاء هامون شبیه همه

اینکه جواب ریپلای هاتونو نمیدم واسه این نیست که جوابی ندارم در واقع ادم حسابتون نمیکنم با تشکر🙏🏼❤️                            یادم نمیکنی و ز یادم نمی روی, یادت بخیر یار فراموشکار من🖤🥀 26
نمونه داری بفرستی؟😄

مثلا میتونی بنویسی هربار ک دلتنگت بودم یکدونه بوست کردم یا بنویس تمام این بوس ها برای تو 

یا هرچی

من اینارو از نت پیدا کردم خودم از روی اینا ایده گرفتم اون زمان

امضاء هامون شبیه همه

چه جالب 

آخه خیییلیا اینجا پررو و عقده ای و طلبکارن

امضامون تقدیم به همه ی ادمای بی شعور و پررو🤪😗

اگه جواب چرندیاتت رو ندادم بدون در حدی نیستی که ارزش جواب دادن داشته باشی😁
به جای این همه بوس یه بوس واقعی بده😂

بوس ؟

یک ساعت درگیرشم😅

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2706