2733
2739

سلام خانوما

شوهرم عادت کرده بعد دعوایی که مقصر خودشه و خودشم شروع کرده قهر میکنه میذاره میره

تا الان همیشه من نازشو خریدم و پیش‌قدم شدم تا مشکل حل و فصل شده

الان باز خودشو لوس کرده رفته، منتظره من برم منتشو بکشم.

تصمیم گرفتم این بار جلوی خودمو بگیرم تا عادتشو ترک کنه.

‌ولی از امروز pmsم خیلی حال روحیم خرابه، احتیاج به حمایت و درک طرف مقابلم دارم، دوری سختمه، نمیتونم جلوی خودمو بگیرم و التماسشو نکنم😭😭😭 

کو عکس؟

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

مقصره باید یادبگیره عذرخواهی کنه منتش رونکش بزار به خودش بیاد خودتو باچیزایی ک حالتو خوب میکنه سرگرم کن صبرکن میاد بایدترکش بدی اینقدروابسته نباش دخترجان

اشتباه دفعه اول اشتباه هست برای دفعات بعد حماقت حساب میشه..شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن .حداقل سالی یکبار طلوع آفتاب را تماشاکن...از کودکان دست فروش چیزی بخر...اشتباهاتت را بپذیر..و برای رسیدن به هدفت پل های پشت سرت را خراب نکن شاید روزی به عقب برگشتی راهی برای عبور و رسیدن به آنچه میخواهی داشته باشی ...باکسی که فقط میخواهد حرف خودش باشد وارد بحث نشو زیرا او چیزی برای ازدست دادن ندارد و شماراتا حد خودش پایین می آورد...

یعنی مرد ها احساسات ندارن و نباید نازشونو کشید و همیشه باید ناز بکشن؟ 😐درسته شوهره استاتر اشتباه میکنه و هر کی مقصره باید ناز بکشه ولی حرف شما غیر منطقیه

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
2706