2752
2734

خیلی افسردم خیلی

واقعا میخام بمیرم

خیلی التماس خدا کردم حالمو‌خوب‌کنه

نمیکنه

۶ ساله که حالم‌خوب‌نمیشه

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بستگی دارم با جادو بستن سالهاست

و چون بستگی دارم علاوه بر بخت ، راه رزق و روزی و خوش اقبالی و شانس هم بسته شده کار پیدا نمیکنم پیدا کنم هم اخراج میشم 

جن مزاحم 

جن عاشق هم دارم که با جادو اومدن ( ۹۹ درصد با جادو میان اون ۱ درصد بسیار بسیار به ندرت پیش میاد با میل خودش بیاد ، مال من با جادو پاش به زندگیم باز شده ) 

نه تونستم ادامه تحصیل بدم نه ازدواج کردم نه کار و شغل دارم 

چند بار هم شغل و رشته عوض کردم 

در برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام = تو بازار هست ===== قسمت دوم اون برنامه ارتعاش و فرکانس نام ( اسم خودت و والدین و نام خانوادگی را وارد میکنی { با اسم شناسنامه ای برای من : عرفانی ، متضرر ، خوش قدم = مدام شغل و رشته عوض میکنن و... = من دقیقا اینم 

با اسم مستعار ( حادثه ساز ، متضرر ، خوش قدم = صعیف ترین طبقه از ضعیف ترین دسته است = موج مخربی که از اسمشون ارتعاش میشه اول به ضرر خود و بعد به ضرر اطرافیان است  ، سطح رفاه و خوش شانسی بین ۳۰ تا ۳۵ درصد است و حتی گاهی از این هم کمتر میشود ) 

در تعریف دسته ی حادثه ساز " یا حادثه آفرین " گفته که : کسانی که اسمشون در دسته ی حادثه ساز باشه که بدترینش حادثه ساز عالی هست = ظرفی سست و ترک خورده دارند درست مثل اینکه کسی بخواهد از یک لیوان شکسته آب بخورد و طبیعتا این ظرف گنجایش کمتری دارد ، یا یک بیماری را تا مدتهای زیادی با خود یدک میکشند یا اگر سالم باشند در جوانی جوانمرگ میشوند " اکثرا تصادف " ، به زندان افتادن ، بیماری ام اس ، قتل ، تجاوز ، نازایی ، اعتیاد ، خیانت ، سحر و جادو ، طلاق ، سرطان ، و ... در این دسته ( حادثه ساز " یا حادثه آفرین " بسیار بسیار بیشتر دیده میشود ) گرفتار موجودات ماورایی مثل جن مزاحم و جن عاشق میشوند و در مرتبه ی شدیدتر به تسخیر جن در می آیند 

اینی تا جایی ک میتونین بخونین مشکلتون حل میشه ان شاالله 

شما میتوانید با گوش دادن به فایلهای انگیزشی {{ سوره های قرآنی ، ادعیه شرعی ، هم به نوعی فایلهای انگیزشی محسوب میشن }} برای مدت کوتاهی ارتعاشتونو بالا ببرید ولی تنها همان یک مدت کوتاه ولی اون از ارتعاشِ اسمتون تاثیر میگیره و دوباره برمیگردید به همون جایگاهی که بودید ( ارتعاش و فرکانس نام ) 

در مورد ارتعاش و فرکانس نام : در تاپیک : معتقدم رنج پایانی جز نیکبختی ندارد در ص اخر برای یه کاربری فرستادم ( که خودم ۴ ماه پیش اتفاقی پیدا کردم بعد گشتم رسیدم به برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام = تو بازار هست 

فقط اون اسامی که میخوای وارد کنی تفاسیری داره یعنی این عکس 

واییی من چرا چیزی متوجه نشدم از اخری؟

آخری یعنی اون اسامی که میخوای وارد کنی تفاسیری داره ؟ 

در برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام : ( تو بازار هست ) 

اون اسامی : اسم شخص و مادرش و پدرش رو وارد میکنی 

{ + نام‌ خانوادگی { صعودی یا ثابت یا نزولی = نام خانوادگی ارتباط مستقیم با مسائل مالی دارد } 

اسم شخص و مادرش ( مثلا دسته ی اشرافی ، طبقه ی عالی ) 

اسم شخص و پدرش ( برای فهمیدنِ پاقدمِ نام‌ ( خوش قدم یا خنثی قدم یا بد قدم ) 

اون اسامی که میخوای وارد کنی تفاسیری داره : 

* حتما نام مادر شخص را وارد کنید و از نوشتن نام حوا به جای نام مادر خودداری شود ‌. 

* حتما نام پدر شخص را وارد کنید و از نوشتن نام آدم به جای نام پدر خودداری شود .

* گچپژ حذفه حساب نیست مثلا پری را ری وارد کنید ، پژمان میشه مان ، گلاب میشه لاب ،پریچهر میشه ریهر .

* و ...