2737
2739
عنوان

ازبی پولی خسته شدم 😔لعنت به کاسبی خراب

| مشاهده متن کامل بحث + 6563 بازدید | 177 پست
عاشق شوهرت شدی؟وضع مالی خانواده ات خوب بوده موقعیتای خوب میتونستی بری پشیمون نیستی؟

بخدا یه خواستگارای داشتم توپ تکونشون نمیداد ولی من اصلا ازدواجی نبودم من با هنسرم ۱۰ سال دوست بودیم آخرس گفت اگه زنم نمیشی جدا شیم من برم خارج دیدم واقعا نمیتونم ازش جدا شم ازدواج کردیم ۵ ساله ازدواج کردیم اوایل وضعمون خوب بود ولی این گرونیا و کاسبی خراب اوضامون رو داغون کرد الان پشیمون نکه نباشم ولی زیاد راضی نیستم ولی در کل مرد خوبیه مهربونه ناز کشه و از طرفی وصع باباشم خوبه باباش لواسون باغ داره گفته یکی رو بفروشید خونه بخرید ولی متاسفانه مشتری نیست 

افتضاح انشاا..خدابراهمه کمک کنه خیلی بدشوهرمم خیلی فعال ولی خب هرچی فعالیت میکنه فایده نداره

زندگی واسه همه سخت شده 

من که همش استرس رهن خونه رو دارم 

مستاجر قسط وام بی پولی اصلا .....

بهشون فکر میکنم دیوونه میشم😔😔😔

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بخدا یه خواستگارای داشتم توپ تکونشون نمیداد ولی من اصلا ازدواجی نبودم من با هنسرم ۱۰ سال دوست بودیم ...

خب خداروشکرندارنیستیدماهم ندارنیستیم بسختی دارایی جمع کردیم ولی بازاراخراب وافتضاح خوردیم به بی پولی شغل ازادبدحداقل کارمندی باشه طبق همون برنامه میریزیذوخرج میکنی

سه تا.چطور؟

ماشاالله خدا حفظشون کنه

خواستم بدونم این زمین و این چیزا که میگن راسته؟

شما زمین دادن بهتون؟

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
2731
زندگی واسه همه سخت شده  من که همش استرس رهن خونه رو دارم  مستاجر قسط وام بی پولی اصلا .. ...

مامستاجرنیستیم ولی ازین ماه قراره شوهرم جایی اجاره کنه ماهی 20تومن یعنی ازالان استرس دارم همینجوری بازارخراب میگه یاضررمیکنم یاسوداینجوری الاف موندن بی فایده اس

اره میدن راسته 

واقعا

اخه اطرافیان ما هرکی۳تا بچه داره ندیدم زمین بدن بهش

مامستاجرنیستیم ولی ازین ماه قراره شوهرم جایی اجاره کنه ماهی 20تومن یعنی ازالان استرس دارم همینجوری ب ...

خداروشکر پس راحتین

هیچی سقف بالا سر نمیشه

خودت هم اگه میتونی کاردرمنزل انجام بده

2740
خداروشکر پس راحتین هیچی سقف بالا سر نمیشه خودت هم اگه میتونی کاردرمنزل انجام بده

فعلاسرمایه مون تومغازه بندنمتونیم مستاجری خدایی سخته انشاا..صاحب خونه بشی ماهم ازین ماه اجازه مغازه سنگین یعنی استرسی داریم که نگو

خب بچه سوم بدنیااومدن ندادن؟ازکجامیدونی نگرفتن ؟چون من بچه دومم هرچی دولت گفته بودروگرفتیم

والا یکی از فامیلای نزدیکمون بچه چهارمش بدنیا اومد بیچاره فعلا که هیچی بجز وام بهش ندادن شایدم گرفته به ما نمیگن.

الله اعلم 

چیزی که پیداست فعلا اینه که ندادن

فعلاسرمایه مون تومغازه بندنمتونیم مستاجری خدایی سخته انشاا..صاحب خونه بشی ماهم ازین ماه اجازه مغازه ...

ممنون گلم انشاالله خدا از دهنت بشنوه 

شماهم انشاالله کارتون درست شه برکت بیفته به مالتون

تک تک کلمات واقعیت محض هستن. پول همه چیز نیست ولی جاش اون بالاس کنار اکسیژن.الان دیگه همه چی حول محور پول می‌چرخه.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2706