2752
2734
عنوان

ی ماهه نماز نخوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1227 بازدید | 114 پست
پرروت

همون 🤣

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نماز حرف زدن و درد دل بنده هاس با خدای مهربونشون

چه بخونی چه نخونی خدا در بست عاشقته و مراقبته

اگه احساس میکنی نیاز داری به یه محرم دلسوز نمازتو بخون

خدا هیچ نیازی به نماز ماها نداره

این ماییم که نیاز به حرف زدن و درد دل داریم با کسی که همیشه دوستمون داره تو همه شرایط و ابرومونو نمیبره و ولمون نمیکنه

سخت نگیر هر وقت احساس کردی بخون

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
منم گناهی کردنی خجالت میکشم نماز بخونم میگم خدایا بازم بنده پوروت اومد 😭😭

اتفاقا باید بخونی و توبه کنی نخونی بدتره

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
خواهش میکنم. چندتا تاپیک بیشتر از شما نخوندم ولی همشون به نظرم میاد پر از آرامش و حس خوبه. ای کاش می ...

قربون محبتتون 

من کاربریم همیشه بازه هر وقت دوست داشتید میتونید ی سری به تاپیک هام بزنید ❤️

برای خوشبخت شدن باید خود آگاه شد 🌱 عاشق زندگی میشم وقتی پیامای رضایت بخشتونو از مشاوره میبینم😍ابرای وقت مشاوره درخواست بدید و منتظر پاسخگویی باشید ☁️😇 یه روانشناس که عاشق کمک به ادماست و در تلاشه حال خوب و آگاهی و نور رو سراسر دنیا پخش کنه🥲 پوست انداختم تا به اینجا رسیدم 😉❤️
قربون محبتتون  من کاربریم همیشه بازه هر وقت دوست داشتید میتونید ی سری به تاپیک هام بزنید ❤️

راهی نداره همه مطالبتون رو یکجا داشته باشم؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
راهی نداره همه مطالبتون رو یکجا داشته باشم؟

باید اسم کاربریمو داشته باشید سرچ کنید هر وقت خواستید

برای خوشبخت شدن باید خود آگاه شد 🌱 عاشق زندگی میشم وقتی پیامای رضایت بخشتونو از مشاوره میبینم😍ابرای وقت مشاوره درخواست بدید و منتظر پاسخگویی باشید ☁️😇 یه روانشناس که عاشق کمک به ادماست و در تلاشه حال خوب و آگاهی و نور رو سراسر دنیا پخش کنه🥲 پوست انداختم تا به اینجا رسیدم 😉❤️
قربونت برم  کاش همه مث شما مهربون بودن🥺🤍

هستن و بیشتر از من هم هستن

هر طور بخوای و باشی همونطور برات میاد

خودت هم خیلی بیشتری اما نمیبینی

از خدا بهترینها رو بخواه

لازم نکرده قربون من بری

من قربون قلب پاک و دل صافت میرم حرف نباشه همین که گفتم