2752
2734

امروز ناهار اش درست کردم گفت ناهار چی دارید گفتم اش از قصد گفتم. بعد گفت برای من چرا نیوردی چه عروسی هستی 😂گفتم یه ذره اش رو ؟ همیشه والا برات آوردم ایراد گرفتی بعدش من مریض بودم اش درست کردی گفتی به به چقدر خوشمزست یه ذره برای من نفرستادی ، ساکت شد دیگه 😂

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

چقدر ربون درازی😂😂😂خوب گفتی

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب ی ذره اش ک ارزش این حرفا رو نداشت میبردی 

اگه ایراد میگفت همون موقع میگفتی ی چند بارم شما درست کنید ما بخوریم 

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
2731
خوب ی ذره اش ک ارزش این حرفا رو نداشت میبردی  اگه ایراد میگفت همون موقع میگفتی ی چند بارم شما ...

عزیزم بارها از دهن خودم زدم بردم کلی ایراد گرفته و اینکه میگه خجالت بکش این چیه فرستادی توقع داره یه دیگ بفرستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
عزیزم بارها از دهن خودم زدم بردم کلی ایراد گرفته و اینکه میگه خجالت بکش این چیه فرستادی توقع داره یه ...

😅😅ای وای 

پس ولش کن

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
😅😅ای وای  پس ولش کن

بخدا عید سبزی پلو با ماهی درست کردم خب ماهی به اندازه خودمون درست کرده بودم ، بعد گفت شام ندارم براش فرستادم یه قابلمه پر برنج چند تا تیکه ماهی 

زنگ زدههههه این چیه فرستادی خجالت بکش 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40