2752
2734
عنوان

زندگی تو روستا سخته

1042 بازدید | 86 پست

خانما. برا کسی که بزرگ شده ی تهرانه. زندگی تو روستا سخته؟ وضع مالیمون معمولیه ینی همچی حاضر آماده بوده. تا حالا سختی نکشیدم😂 و اگرم با مهریه خودمو بدبخت نکنم تا اخر عمر همینه حتی شغلم نداشته باشم. ینی غصه خورد و خوراک و اینکه یه سقفی بالا سرم باشه رو ندارم. حالا داشتم میگفتم خیلی به دامپروی علاقه دارم. الانم قیمت کردم دیدم یدونه گوفسند حداقل  ۲۰۰ میلیونه😐 دوس دارم برم تو یکی از روستاهای شمال زندگی کنم شغلمم دامپروری باشه. یه زن روستایم بگیرم ساده و بی شیله پیله. گرگ نباشه مثل بعضی دخترا. میگن سخته؟ کسی بوده اینکارو کرده باشه؟😂

بسیار سخت 

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط در صورتی آسونه که پولدار باشی در غیر اینصورت خیلی سخت 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2706