2737
2734

من و شوهرم اول ها اختلافاتی داشتیم بعد عروسی به زور به حالت نرمال برگشته بودیم مامانم هم ازدواج کرده بود تازه

بعد الان شوهرش مرده و دوباره تنها شده جز من هم بچه ای نداره  و شوهرم احمقم هم مطمئنم راضی به آوردن مامانم پیش خودمون نمیشه

ولی از پیش خانواده خودش جم نمیخوره

حالا انگار باز ترس داره که مامانم بیاد پیش باز بداخلاق شده خیلی 

من واقعا هم به شدت سرما خوردم هم خیلی واسه ناپدریم ناراحتم حتی جون ندارم از جام پاشم هم احتمالا حامله ام حتی یه قرص نمیتونم بخورم و خیلی خیلی  نگران مامانمم

حالا شوهرم با اینکه تمام اینارو میدونه 

اول خودشو زد به مریضی که مثلا بریم دکتر اونقدری که حالم بد بود حواسم به هیچی نبود برادر زادش انگار از اونطرف دست تکون داده واسم من ندیدم شوهرم عصبی شد که چته به بچه محل نمیذاری و هزار تا چیز دیگه هنوز هم ول نمیکنه

بعد بابابزرگ جاریم هم یه روز قبل تر فوت شده نه اومدن واسه تشیع جنازه ناپدریم نه به خودم نه به مامانم زنگ زدن تسلیت بگن

حالا شوهرم میگه تو چرا نرفتی به زن داداشم تسلیت بگی من ولی رفتم به مادرش گفتم 

خلاصه دیروز دوباره ختم ناپدریم بود مراسم گرفته بودن واسش

منم اصلا نتونسته بودم خونه رو مرتب کنم 

شوهرم همش متلک مینداخت و عصبی بود 

بعد وقتی مارو دعوت کردن مادرشوهرم هم پیشم بود گوشاش خوب نمیشنوه انگار 

من گفتم مارو هم شما و دعوت کن اونم گفت شوهرت کار داره فکر نتونم بیاد

دیگه من به شوهرم نگفتم اونارو هم دعوت کردن حالا اومد خونه گفتم اونم عصبی شد که چرا قبلا نگفتی 

خودش که دیر اومده بود نیم ساعت هم صبر کردیم پدرش بیاد 

مادرش هم گفته بود به من نگفته نیومد

حالا ماشین روشن نمیشد یهو جلو کل خانوادش سرم داد کشید که چرا زودتر نگفتی منم گریم گرفت 

بعد اومدن خونه کلی حرف بارم کرد که گمشو بیا بیرون و....

بعدش مامانم چند تا غذا داد له این خواهر و مادراش شوهرم هم کلی واسه مامانم چشم غره رفت که نمیخوایم بعد تو راه هم مامانت مگه نمی‌فهمه نمیخواییم و...

هیچکدومشون هم یه تسلیت بهمون نگفتن

بعد شوهرم صبح منو برد دکتر تو راه کلی حرف بارم کرد زندگیم زندگی نیست تد خیلی آدم بی ادب و بدی هستی و....

حالا صبح مادرشوهرم غذاهایی آورده دم درمون ما نمیخوایم خودت بردار یکی به طور داد بهم بعد هم گفت بقیشو هم پخش میکنم 

والا بخدا به جای درک عذابم میدن طلاق بگیرم بهتر نیس ؟

البته خداروشکر از ۹۹درصد لحاظ جامعه به نفع مرد هاست تا بوده همین بوده. ارث قانونی مرد دو برابر زنه. ...

😐😑

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
البته خداروشکر از ۹۹درصد لحاظ جامعه به نفع مرد هاست تا بوده همین بوده. ارث قانونی مرد دو برابر زنه. ...

دقیقا خیلی خیلی تبعیض هس خیلی زیاد 

و واقعا تمام زن ها تحت فشار یکی کمتر یکی بیشتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سن مامانت زیاده؟؟؟؟ 

بچه داری ؟

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 

مگه عروسیه که دعوت میکنید تازه ناراحتم شده که منو نگشفتن.معمولا این حرفا مال جشنه که هم دعوت میکنن هم ممکنه یکی که شخصا بهش نگفتن و دعوتش نکردن ناراحت شه نیاد.برای مراسم ختم و فوتی از غریبه تا اشنا هرکی به گوشش میرسه به احترام بازمانده ها خودشو میرسونه .تا بوده همین بوده چه عجیبن اینا

حوصله ندارم  

الان این چیه.گل به خودی زدی که.منطق و شعور مرد بیشتره؟

حوصله ندارم  
2738
نه  شاید حامله باشم

ببین عزیزم سعی کن اتفاقات رومدیریت کنی اول از همه بشین با شوهرت حرف بزن منطقی بگو اگر بخاطر مادرم ناراحتی من پیش خودم نمیارمش نهایت نزدیک خودم یه خونه اجاره کنم   بگو شاید حامله باشم اذیتم نکن برای بچه ضرر داره خلاصه به زبون بگیرش لج و لج بازی کار رو خراب تر می‌کنه که به ضرر هر دوتونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 

مادرشوهرت خیلی نفهمه   سعی کن اصلا تو مراسماتتون نباشن غذا هارو هم می‌گرفتی برای خودت به مامانتم بگو غذا نده بهشون لیاقت ندارن 

دروغ میگه پخش میکنم میبرن برا ناهار میخورن😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرشوهرت خیلی نفهمه   سعی کن اصلا تو مراسماتتون نباشن غذا هارو هم می‌گرفتی برای خودت به مامانت ...

بخدا خسته شدم از دست همشون

کاش بریم از این حیاط 

میخوام برم طلسم کنم که بریم ولی میترسم

بخدا خسته شدم از دست همشون کاش بریم از این حیاط  میخوام برم طلسم کنم که بریم ولی میترسم

طلسم و اینا همش دروغه فقط و فقط به خدا امید داشته باش خدا خودش کمکت می‌کنه خودتو به دعا و طلسم آلوده نکن که همشون پول هدر دادنه تا خدا نخواد یه برگ از درخت نمی افته

1
5
10
15
20
25
30
35
40