2737
2739

ساعت پنج و نیم خانوم بیدار شد گریههههه که دَدَ 

بردمش تو هال یکم باهاش بازی کردم دیدم خیر جواب نمیده .رفت تاتی تاتی کنان جوراباشو اورد دیگه دلم نیومد به چشمای منتظرش نه بگم.با همون لباس راحتیاش‌و پستونکش بردمش دَدَ

یکم تو لابی دور زدیم دیدم بیرون ساختمون پر از گنجشکه بردمش اونا رو ببینه دیگه همینجوری قدم قدم رفتیم پارک محله تا هشت چرخیدیم نون فانتزیم خریدیم اومدیم‌.الانم خسته و داغون خوابید و اما اگه خیال کردید منم میتونم بخوابم زهی خیال باطل.چرا؟چون پسر بزرگم گویا تب کرده تو خواب باید رسیدگی کنم  

خب خب روزمون مبارک🥴😄 ما هم یه روز دختر بودیم دیگه🤕😒

حوصله ندارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

جان جان،ماشالا به مادر صبور،مهربون با حوصله ،بعده ها این خاطره رو‌براش تعریف کنی کیف میکنه😍

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
جان جان،ماشالا به مادر صبور،مهربون با حوصله ،بعده ها این خاطره رو‌براش تعریف کنی کیف میکنه😍

قربونت برم .اون کیف کنه من بگم پاشو پاشو بسه دیگه سختیات یادم اومد😄😄😄😄🙄🙄

حوصله ندارم  
قربونت برم .اون کیف کنه من بگم پاشو پاشو بسه دیگه سختیات یادم اومد😄😄😄😄🙄🙄

😂😂😂😂👍عزیزم جفت بچه هات رو واست نگه داره،انشالا پسرت هم زودتر خوب بشه ،تن جفتشون همیشه سالم باشه

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2706