2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نامزدم هیچ کادویی نمیده

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2731
خب روز زن میگیری دیگ

روز زنم نگرفتم

ولی دخترم باید روز دختر کادو بگیرم دیگ

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
ممن گفتم نیم ست میخام .بابام امشب برام بستنی خریده میگه روزت مبارک 😑😅

😂حتی نزدیکم نبود ب نیم ست برا من یبار کادو تولد نگرفتن تا چن ماه دس بردار نبودم کادومو گرفتن کلا علاقه دارم ب کادو گرفتن و کادو دادن حالا ب زور یا ب اسونی 

🌙
😂حتی نزدیکم نبود ب نیم ست برا من یبار کادو تولد نگرفتن تا چن ماه دس بردار نبودم کادومو گرفتن کلا عل ...

اره والا . زوری خوب نیس اخه . من ازم میپرسن چی میخای میگم فلان چیز . زوری اگه یه چیز واقعا نیازم باشه مجبورشون میکنم فق

برای دخترم قول خمیربازی دادم کلی ذوق کردن

دیروزدختریکی ازاقوام که یتیم بودبه من زنگ زدتاروزدخترروبه دخترم تبریک بگه

بعدگفت مامانم برام۱گوشواره بدل و۱بلوزخریده

گفت خاله توچی خریدی

مطمئن بودم استرس کادوی دخترم روداره

گفتم اگردخترم دخترخوبی باشه قراره برای۱کیم بستنی بخرم

بخداذوق۲عالم روازپشت تلفن ازاون دختربچه احساس کردم

مطمئن بودم استرس کادوی دخترمنوداشت

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!