2737
2734

🌕 هدیه جمعه های کانال مهدویت (۱۵۴)

#هدیه_جمعه

#آمرزش_گناهان

🔴 صلواتی در روز جمعه و نوشته نشدن یکسال گناهان

🔵 اَللھُّمَ اجعَل صَلَواتِك و صَلَواتِ مَلائِكَتِكَ وَ رُسُلِك عَلى مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمّد

🔺 امام صادق علیه السلام فرمودند هر کس بعد از نماز صبح یا ظهر جمعه این صلوات را بفرستد تا یکسال گناهان او نوشته نمی شود.(۱)

🔺امام صادق علیه السلام فرمودند هر کس بعد از نماز ظهر روز جمعه سه مرتبه این صلوات را بفرستد تا جمعه دیگر در امان است.(۲)

🔺 البته در کتاب مصباح المتهجد به نقل از امام صادق علیه السلام آمده است که هر کس بعد از نماز ظهر جمعه این صلوات را بفرستد تا یکسال هیچ گناهی برای او نوشته نمی شود.

📚 (۱) مفاتیح الجنان اعمال روز جمعه عمل ۲۴

📚 (۲) بحارالانوار جلد ۹۰ ص ۵۶

ممنون

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/