2752
2734

من مادر خواهرم نمیزارن ولی خب از مادر خواهرم برام بهتره و دوستش دیگه دارم ولی بحای شوهر نه طلاق عاطفی گرفتم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازهمون اوایل ازدواج به اخلاق های بدش پی بردم و اذیت میشدم اما فکر میکردم میشه تحملش کرد چون از جدایی میترسیدم اما الان دیگه کاسه صبرم لبریز شده و نمیدونم چکار کنم ؟؟

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
2731
من مادر خواهرم نمیزارن ولی خب از مادر خواهرم برام بهتره و دوستش دیگه دارم ولی بحای شوهر نه طلاق عاطف ...

خب یعتی باهم صحبت نمی‌کنید؟ کاری باهم ندارید؟؟

مشکلتون چیه؟؟

فقط ادم ناتوان و نیازمند ه که با همچین شرایطی بازم نو زندگی میکونه

بچه هام تو سن بدی هستند وگرنه  نیاز مالی ندارم 

دارم زجر میکشم خیلی زیاد

میتونی علت تنفرت رو بگی ؟ بچه دارین؟؟ چرا زندگی میکنی؟؟

من هنوز نشده یه سال ک دارم زندگی میکنم یاش بچم ندارن اون دوسنداره برم خونه بابام سر بزنم فقط دوسداره من پیشش باشم دیگ خستم ازش متنفرم بهش گفتم برام مرره دیگ حوصله ندارم امشبم اومد گف بیا غذابخور نخوردم اونم نخورد

من هنوز نشده یه سال ک دارم زندگی میکنم یاش بچم ندارن اون دوسنداره برم خونه بابام سر بزنم فقط دوسداره ...

تا زمانی که فکر میکنی ازش متنفری و مطمعن نشدی بچه نیار که هم به اون ظلم میکنی هم خودت

من.بسختی پارم باهاش زندگی میکنم... وضعیت دوستام که جدا شدن رو که میبینم ....از جدایی میترسم

چرا مگه وضعیت دوستات چی شده ؟؟

منم خیلی دوست دارم جدا بشم زندگی کردن باهاش خیلی برام سخته از لحاظ مالی میتونم مستقل بشم

خب یعتی باهم صحبت نمی‌کنید؟ کاری باهم ندارید؟؟ مشکلتون چیه؟؟

پارانوئید داره تهمت میزنه بد دهنه زرق اتصالی کرد نیومد درست کنه بابام تومد درست کرد فوحش داد به بابام که احازه اومدن ندارن،نه تا قرص بهم داد بچم مرد هز سال عوارض قرص میبینم داغون میشم هنوز یه کل نخریده برای عذر خواهی دریچه قلبم کشاد شد و اپاندیسم بزرک شد و الانم رحمم بزرک شده حرف میزنم  در خد سلام و نه اره. اینا ولی خب کدورت تو دلمه حامم عوض کردم دیکه عادت کرده

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2706