2733
2734

جفتشون وضعیتشون خوب نیست ولی من خودم شوهر شما رو ترجیح میدم برای من ایمان مهم تر از بقیه چیزاست

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
کار خاصی نکردم  فقط من آدم لجباز با اعتماد به نفس بالا و به شدت کله شقم  از چیزی هم نمیت ...

همونه پس برعکس من خیلی آروم و مظلوم ک همیشه بابامم مذهبی بود صدام درنیومد حالام شوهرم هم مذهبیه هم اوایل ازدواج خیلی سنگدل بود زجر کشیدم حالا خیلی بهتر شده خودش از اخلاق گذشته ش تعجب میکنه هنوزم نمی‌دونم چیکار کنم ک دل به کار بده روحیه بگیره ک زندگی خوب ‌واسمون فراهم کنه بهم میگه توقعت زیاده رویایی هستی اول زندگی یه زندگی مستقلی میخولستم مجبور شدیم اجاره بنشینیم ۵۰۰ تومن پول اجاره نمیداد مامانش اینا پرش میکردن اونوقت واس خواهرش خونه اجاره کردن ۴ تومن پیش ماهی ۵۰۰ تومن اینقد ضعیف بودم هر ظلمی بهم کرد دلم می‌خواد قوی تر بشم فک کنم مشاورم کمک نمیکنه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مساله اینه ک بعد یه عمر بی بند و باری دختر ۲۳ ساله سنگین گرفت خودش ۳۵ ساله

بیچاره دختره

امیدوارم پسره هم عاقل بشه خدا بخواد اونم هدایت میکنه

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
چرا داری مقایسه میکنی مگه اومده خواستگاری شما ؟؟.

نه چون دقیقا برعکس شوهرمنه و اینکه شنیدم دختره شرط گذاشته رفتم تو فکر ک واقعا عوض میشه کرد یا نه اولشه ولی فک میکنم اگه تو زندگی قاطع باشی و دل رحم نباشی میشه مثل موم بگیری تو دستت منم فک میکردم خاله زنکیه این حرفا ولی اگه مثل موم تو دستت نگیری مامانش اینا میگیرن دستشون و زندگیت به فرمان اونا میشه و میشی مظلوم عالم ک هر ظلمی رو تحمل میکنی 

اینارو میبینم باز شکر میکنم شوهرم واقعا عاشقمه 

دختر داییم سنتی با فامیل ازدواج کرد پسره یکی دیگه رو دوست داشت ولی چون اینو از بچگی میگفتن همینو گرفت ولی عشقی بین شون نبود و پسر داییم همین طور اینکه شوهرت دوست داشته باشه هم نعمته بقیه چیزا به سیاست زن بستگی داره کاش از این تاپیکا باشه ک یکم شوهر داری و حتی خانه داری یاد بگیریم من اصلا حوصله خانه داری ندارم شاید. چون از اول ازدواجم مجبور شدم کار کنم نه از بچه داری چیزی فهمیدم نه از خانه داری کاش یاد بگیرم خانوم خونه بشم شوهرم بره کار کنه چجوری بهش روحیه بدم پر و بال بدم؟ 

چجوری بگیری مثل موم تو دستت🧐؟ به منم یادبده

من اوایل همیشه ضعیف بودم گریه میکردم اونم ناز کشیدن بلد نبود کم کم یاد گرفتم ک باید حرف بزنم ناراحتی مو بگم سعی میکنه درک کنه ولی چجوری باید ازش یه جنتلمن بسازم ک برای زندگی مون تلاش کنه بلد نیستم🥲