2752
2734
زمین کشاورزی و مسکونی و اینا از باباش به ارث رسید عروسی مونو ۸ سال پیش با ۱۷ میلیون تومن کشت زمینش گ ...

خب الان با همین دارایی از خیلی ها پولدار ترید،فقط مشکل شوهرت اینه که کار نمیکنه

میشه برای ظهور هر چه زودتر آقامون صاحب الزمان(عجل الله

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا همسر خودم میلیاردرِ . عروسی نگرفتم . بی بند و بار نیست . مومن هم نیست 😅

خوشبحتات اینقد دوست دارم شوهرم عادی بود از بس مذهبیه همیشه توجیه میکنه ک خوبه برم کارای بد کنم؟ میگم مگه اینهمه آدم دنبال زندگی مرفه واس زن و بچه شونن و تلاش میکنن بد میگردن؟ خلاف میکنن؟ 

والا همسر خودم میلیاردرِ . عروسی نگرفتم . بی بند و بار نیست . مومن هم نیست 😅

خب خانم عزیز شما اولِ بار اومدی انتخاب کردی 

الان تهه باره همین دوتا موجودِ

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
خوشبحتات اینقد دوست دارم شوهرم عادی بود از بس مذهبیه همیشه توجیه میکنه ک خوبه برم کارای بد کنم؟ میگم ...

همسر من از یه خانواده ی فوق مذهبیه . خودشم مذهبی بود . اومد منو به راه راست ببره ، خودش اومد تو راه من 🙃

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
خب الان با همین دارایی از خیلی ها پولدار ترید،فقط مشکل شوهرت اینه که کار نمیکنه

اره خودم آنلاین شاپ دارم قبلنا خیلی رفتارش بد بود حالا خیلی بهتر شده درکش زیاد شده میگه یکم دیگه صبر کن جبران میکنم من زیادی درک میکنم به اون باشه میگم زمین اینا ک داری یه کار داشته باشی مشغول باشی بسه ولی از خودم انتظارم بیشتره میگم روزی فلان میلیون سود کنم فلان طلا رو بگیرم همش خودمو سرزنش میکنم ک چرا نمیتونم از شوهرم بخوام سیاست شو ندارم🥲 

خب خانم عزیز شما اولِ بار اومدی انتخاب کردی  الان تهه باره همین دوتا موجودِ

نوبرانه رو باید سریع بپیچی و ببری

وگرنه لهیده ها میمونن 🤣🤣🤣

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

همسر شما رو نمیگم ولی هیچوقت نمیشه مطمعن شد ک یه مرد قرار نیست خیانت کنه پس من اولیو ترجیح میدم 

دومی هم ممکنه خیانت کنه اونوقت نه پول داره نه تعهد

کاربر قدیمی🔹درونمون خودمونو سوزونده بیرونمون مردمو🔹
چیکار کردی؟ میشه بگی؟ 

کار خاصی نکردم 

فقط من آدم لجباز با اعتماد به نفس بالا و به شدت کله شقم 

از چیزی هم نمیترسم. خانوادمم به شدت پشتمن 

همسر شما رو نمیگم ولی هیچوقت نمیشه مطمعن شد ک یه مرد قرار نیست خیانت کنه پس من اولیو ترجیح میدم  ...

من به این نتیجه رسیدم همیشه خودتو باید اولیت بزاری کاش سیاست یادمون بدن قبل ازدواج داییم جدیدا مذهبی شده تند رو نبود زن داییم اینقد تندرو تر از شوهرش شد ک شوهرشم زن دوم گرفت مذهبیا هم خیانت میکنن اگه زن سیاست نداشته باشه و خودشو فدا کنه شوهرم اوایل خونه مامانش برد زندگی کنیم چون خونه نداشت بعد من معذب بودم تو یه اتاق جدا رابطه داشته باشیم میگفت همین کارو میکنین ک بعضی مردا زن دوم میگیرن سفت و سخت گفتم وظیفه ته رفاه منو فراهم کنی همین یکیو تامین کن زن دوم پیشکش ولی واقعا زنی ک خرج داره ارج داره میگم همین دختره هر روز میره عشق و حال و همش خرج میکنه اونوقت من تو کف یه مسافرت موندم چون خودم باید پول سو جور کنم تو‌ماشینم حتی آهنگ نمیزاره کاش سیاست داشتم یکم عوضش میکردم خیلی بهتر از قبل شده یکم دیگه باید کار کنم 🥲

دور برما خو اونی که داراییش ده میلیارده ما بهش میگیم پولدار سمت شما چه طوریه که ده میلیارد هیچی حساب ...

پولداره ولی همه ش سرمایه س زمینه ک اونو دست نمیزنه خرج خورد و خوراک چیکار کنیم؟ من آنلاین شاپ دارم درآمدمم خوبه ولی کم میاریم شاید من مدیریت مالی بلد نیستم 

2706