2733
2734
عنوان

سنگ دستشپیی خونتون خیلی تمیزه؟

2133 بازدید | 99 پست

من همیشه توالت رو میشورک اما خونمون قدیمیه مستاجریم .‌اونا ته تهای سنگ نمیشه تمیز کرد دستم نمیرسه همش وسواس میگیرم اعصابم خورد میشه ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه بار اینجا یکی میگفت سنگ توالت بعد هر بار با دستمال خشک میکنه 

اره ما هم یکی از اقواممون اینجوریه

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

جرم گیر رو بریز تو اسپری

اسپری کن اون نقاط

بعد با فرچه دسته بلند تمیز کن

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
یه بار اینجا یکی میگفت سنگ توالت بعد هر بار با دستمال خشک میکنه 

یا خدا کاش من اینا رو‌نشنوم چون مستعد انجام هر خریتی هستم🤦🏼‍♀️

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
2706