2733
2734
عنوان

اصفهانیا خواهش میکنم بیاین

112 بازدید | 22 پست

مامانم قلبش درد میکرد بردیمش نوار گرفت خوب نبود سیتی اسکن گرفتیم ک ببریمش پیش متخصص این چند روز اینترنتو زیر و رو کردمتخصصای قلب خوب اصفهان همه نوبتاشون پره تا چند وقت ماشالله تلفنم ک اصلا ج نمیدن به سختی تونسم زنگ بزنم به مطب یه دکتر برا شنبه نوبت بگیرم دکتر خیلی خوبی هستن ولی دیدم محل کارش الزهراس میترسم خدای نکردمادرم مشکلی داشته باشه ببرتش الزهرا عملش کنه از طرفی هم نگرانم طولش بدم مامانم سابقه خانوادگی بیماری قلبی هم داره دکترای چمران همه نوبتا پر یا اصلا نوبت نمیدادن چیکار کنم

الزهرا زیاد بیمارستان خوبی نیس  بدش رو زیاد شنیدم

خودمم همینطور ولی دکتری ک نوبت گرفتم دکتر خوبیه بدیش اینه الزهرا کار میکنه منم نگرانم مامانم چیزیش بشه تا بخام نوبت دیگ ای بگیرم همینم به بدبختی تونسم بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودمم همینطور ولی دکتری ک نوبت گرفتم دکتر خوبیه بدیش اینه الزهرا کار میکنه منم نگرانم مامانم چیزیش ب ...

می‌دونی که الزهرا کاراموزیه ؟؟ 

برای دیدار تو زانو خواهم زد حتی اگر زمین پر از خورده شیشه باشد *D*

الزهرا اکثرا دانشجو هستند عزیزم

انجا ببرش شنبه

ولی برو ی کلینک خصوصی

نمیدونم کلینیک خانواده که نزدیک الزهراست متخصص قلب داره یا نه

ولی من مامانم و بردیم چمران راحت تونستیم نوبت بگیریم انقدر شلوغ نبود قبلا

خودمم همینطور ولی دکتری ک نوبت گرفتم دکتر خوبیه بدیش اینه الزهرا کار میکنه منم نگرانم مامانم چیزیش ب ...

برو پیششون فعلا اگه نیاز به عمل بود بگو معرفی نامه بده به همکار دیگه یا خودشون ازاد توبیمارستان دیگه ای عمل کنن...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

دکتر فقط حمید فرزام نیا بهترین دکتر اصفهان و داخل چمران هم عمل میکنه و تشخیصش بسیار عالی

بابامو آنژیو کرد سه تا از رگا قلبشونو باز کرد و خداروشکز عمل با موفقیت انجام شد.

شماره منشیشو بدم؟؟؟ صبح شنبه ساعت ۹ زنگش که بزنی بت همون روز نوبت میده و بگو مادرم حالشون وخیمه منشیه خیلی خانوم مهربون و دوستداشتنیه .ما باهم دوست شدیم

علی پورمقدس

واااای این دکتر که عالیه. 

بعد از دکتر فرزام نیا که پدرمو عمل کرد . دوباره بابام حرص خورد و رگا قلبش بسته شد و بردنش چمران و چون دسترسی به دکتر فرزام نیا نداشتن دکتر پور مقدس عملش کرد و خداروشکر عالیه قلبش .

واااای این دکتر که عالیه.  بعد از دکتر فرزام نیا که پدرمو عمل کرد . دوباره بابام حرص خورد و رگ ...

همین دکتر تا ۱۰ خرداد نوبتاش پر بود به سختی تونسم تماس بگیرم با کلی اصرار گفت شنبه بیاریدش