2737
2739

حتی خوده من که کادو گرفتم از خانوادم یا خیلی از دخترای دیگه اینجا راجبش صحبت نمی‌کنیم یا اگه کادو نگیریم ناراحت نمیشیم اون وقت اینحا از صبح فقط ده نفر تاپیک زدن شوهرم برام کادو روز دختر نگرفت 😑😐حتی همجنسامونم علیهمونن و به خودمون کمی حسادت دارن 

۱:حضرت معصومه دختر مجرد خونه بودن 

۲:در کل روز دختر واسه دخترای مجرد تو خونس دخترای پدر و مادر و پدر و مادر برای دخترشون کادو می‌خره یا تبریک میگه 

۳:همونطور که دختر ها روز مادر کادو نمیگیرن و شامل این روز نمیشن مادرا ها هم این روزو شامل نمیشن 

روز دختر یه بچه با یه خانم چندین ساله متفاوته ما فقط روز مادر و روز دختر داریم تمام خب به این چیزای کوچیک حسودی نکنید دیگه سره شوهراتونم درد نیارید😑😐❤

این و میبینی 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منم میبینم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر زنی یه روز دختر بوده دیگه ...و برای پدر و مادرش دختره

این حرف شما شامل مادر بزرگامونم حتی میشه الان بریم به مادر بزرگامون این حرف و بزنیم به نظرت یه طوری نمیشه؟

2731

دقیقا

اصلا کادو هم بخوان باید از پدرشون بخوان نمیدونم چرا از شوهرشون توقع دارن😂

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

واقعا ربطی به مجرد و متاهل بودن نداره! پدر مادر اون دختر بهش تبریک میگن چون دخترشونه.

نه شوهرشون. 

اونا از اونور بوم افتادن شما از این ور بوم!

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

فکر میکردم فقط منم با اینکه کادو گرفتم 

اونقدر مثل بعضی کاربرای اینجا برام مهم نیست 😐

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2740
واقعا ربطی به مجرد و متاهل بودن نداره! پدر مادر اون دختر بهش تبریک میگن چون دخترشونه. نه شوهرشون.&n ...

حرف من کاملا درسته عزیزم اینرنت سرچ کن راجبه این روز بهتر از من توضیح داده

دقیقا امروز داشتم همینو میگفتم،جامعه شور یه چیزی رو در میاره،اصلا اون مزه ی قبلنا رو دیگه از بین بردن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
حرف من کاملا درسته عزیزم اینرنت سرچ کن راجبه این روز بهتر از من توضیح داده

🌹

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
این حرف شما شامل مادر بزرگامونم حتی میشه الان بریم به مادر بزرگامون این حرف و بزنیم به نظرت یه طوری ...

😂😂😂😂

تصور دادن کادو به مادر بزرگ 80 ساله م

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2706