2733
2739
عنوان

سریال ترکی خیلی قشنگگگگ؟

271 بازدید | 22 پست

معرفی کنید خیلی قدیمی نباشه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)

خودم بهار و غنچه های سرخ رو به شدت پیشنهاد میدم

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شربت زغال اخته😐

طولانیههه

نمیدونم باب میلت باشه یا نه خوشگلو ولی خانواده رو پیشنهاد میکنم 😄

دیدمش خیلی زود عشقشون رو شروع کردن میخواستن عین امریکایی ها باشه ولی خیلی باور پذیر نیود

2740
زیباترازتو تپه بادخیز

عین تپه باد خیز حال و هوای ساختش مثل گلهای خونیه؟

کامل دیدی؟ بنظرم جلوتر بهتر میشد از نظرت  چون جدایی و اینها هم داشتن

3 قسمت دیدم ارزشش رو داره؟ ببینم بقیشو؟

3 قسمت دیدم ارزشش رو داره؟ ببینم بقیشو؟

میدونی عزیزوم کلا محتواش پرداخته به این خانواده و ماجراهاشون

یعنی عشق بین اصلان و دوین در کنار این ماجراها طی میشه که حتی به مشکل هم میخورن ولی نهایتش برمیگردن و میمونن کنار هم

نگرانم بگم حتما ببین ولی سلیقه ات کلا این سبک نباشه 🥴

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز