2733
2734
عنوان

بچه دار شدن بلافاصله بعد ازدواج‌

236 بازدید | 24 پست

برام سواله چرا بعضی سریع بعد ازعروسی سریع بچه دار میشن نمیزارن یه سال اززندگی مشترکشون بگزره یکم بیشتر همو بشناسن بعد اقدام کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
محکم کردن جاشون

ی دوست داشتم وقتی من گفتم باردارم اینقدر احساس تاسف و یاس و ناامیدی برام داشت ک چرااینقدر زود باردار شدی...بعد اون‌یکی دوستم ک بعد یکسال بار دار شده بود ب اون تبریک و تجلیل ....بعد خودش ۲ بار تاحالا تا بله برون رفتن جلو و بهم خورده ....

دوست من میگفت تنها دلیل ازدواج کردنم بچه دار شدنه اگه میشد بدون شوهر بچه دار شد ازدواج نمیکردم. همیشه هم میگفت میخوام شب عروسیم حامله شم. ۹ ماه بعد عروسی زایمان کرد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

من فروردین ۸۸ ازدواج کردم خرداد ۸۸ فهمیدم یه ماهه باردارم،،،، مادرم تا اخر بارداریم بهم سرکوفت میزد حتی یه بارم از خونه اش بیرونم کرد دلمو خون کرده بود،،، وضع مالی شوهرم خیلی بد بود،،،، دخترم که بدنیا اومد کلا ورق برگشت مادرم اینقدر عاشقش بود که با بابام میخواستن بچه رو ازم بگیرن برای خودشون،،الان دخترم ۱۴ سالشه ولی همیشه و همه جا میگم دخترم بهترین اتفاق زندگیم بود

2706