2733
2734

همه کار براش کردم دکتر هم رسما گفت کمکی نمی تونه بکنه یکی می گفت سر کتاب بگیر . میشه راهنمایی ام کنید بخدا مرگ از زندگی که دارم بهتره. کمک کند لطفا راهنمایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم سرکتاب چی؟ اوتیسم مگه با این چیزا حل میشه؟ دوره های هلال احمر رایگان برای اشنایی و راهنمایی اوتیسم هست تو اینترنت و رایگانم هست.. سرچ کنید مطالعه کنید.. اینا فرشتن😍 خدا اینجوری متفاوت خلقشون کرده.. قوی باش و مادر خوبی براش باش.. رسالتت شاید رو زمین همینه

تورو خدا مسائل بیماری و درمان رو با این مسائل قاطی نکنید. تحقیق کن درباره اوتیسم آگاهی تون رو افزایش بدید. روی یه مهارتش تمرکز کنید. صبرتون رو بالا ببرید. اون طفلک گناه داره. امانته خداست. باید مراقبش باشی.

اوتیسم درمان نداره درحال حاضر.. این بچها احساساتشون متفاوت با ماست..‌ انواع مختلف داره..بعضی چیزارو بیش از حد حس میکنن.. مثلا حتی دستشون نرم بگیری انگار خار رفته تو دستشون و بشدت دردشون میگیره و پرخاش میکنن.. یا مثلا برعکس دردو حس نمیکنن یا حس میکنن نمیتونن واکنش نشون بدن.. سیستم ذهنیشون جوریه نمیتونن ارتباط درست بین خودشون و دنیا برقرار کنن.‌. و این ربطی به دعا و طلسم و اینا نداره توروخدا هشیار باشید بجاش تحقیق کنید تا به درستی ازش مراقبت کنید

این کارا چیه،راجع به اوتیسم تحقیق کن،دوره های مربوطه ببرش،خودتم کمک بگیر از مشاور یا دوره های مربوط به این مساله،سعی کن تو زمینه هایی که علاقه داره،هدایتش کنی،با والدین تو موقعیت مشابه آشنا شو

عزیزم سرکتاب چی؟ اوتیسم مگه با این چیزا حل میشه؟ دوره های هلال احمر رایگان برای اشنایی و راهنمایی او ...

فقط می تونم آه بکشم با شنیدن حرف شما. شما فکر کردید من یه دفعه به اینجا رسیدم یا بیسوادم

به اندازه صد تا دکتر تحقیق کردم

با افرا تو موقعیت مشابه اشنا شو و از طریق اونا ببین چه کارهایی میشه انجام داد،ببین موسساتی هست که تو این زمینه کمک کنن،چطور میشه این بچه هارو استعدادیابی کرد