2752
2734

هر روز ۲ ساعت ورزش میکنم ...بخدا اگر این ورزش کردنه نبود از بین میرفتم... خیلیییییی حالم باهاش خوبه

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه نی نی سایت نیام  پیشرفت بزرگیه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2731
منم معتادشدم واقعا اینجاسم مطلقه الان یک روانی تاپیک زده بچه هاروکتک بزنید۴تاعین خودشم حرفاشوتاییدمی ...

منم خیلی دارم عصبی میشم اینجا یکی میاد هر چرت و پرتی میگه انتظار داره جواب هم ندی ادم هی خودشو کنترل میکنه جواب نده فایده نداره ادم رو عصبانی میکنن هرچی از دهن ادم میاد بهشون بگه

داره روی روح و روانم تاثیر منفی میزاره اینجا 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
از کجا؟

صفر😁😂🤣🤣

بچه هام رومیخوام آموزش بدم

کتاب وسی دی و....گرفتم

منتظرم امتحاناتشون تموم بشه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2706