2737
2739

که درگیر چیزای الکی باشم

که بگم وای چه سخته بچه داری

شب بیداریاش

از شیر گرفتنش

پوشک عوض کردناش

چرا نداشتن بچه برام عادی نمیشه؟

چرا با کوچیک ترین چیزا اشکم درمیاد

چرا انقدر بچه دوستم من؟😭

میشه برام دعا کنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من امروز یه تاپیک گفتم کاش من جات بودم برام بابت بچه داری ثواب می نوشتند ریختند سرم.

ان شاء الله اولاد سالم و صالح نصیبت بشه به زودی

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
چهارساله مشکل خاصی نداریم میگفتن کمی چسبندگی دارم که اونم برطرف شده

حتما هنوز وقتش نشده نگران نباش 

دخترعموم بعد 5 سال دوقلو باردار شد بدون هیچ کاری

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی:)میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم
2740

قربونت برم🥲اومدم بهت بگم بابا ول کن نوشابه چیه مگه🥲

ان شاالله به حق حضرت معصومه سال دیگه این موقع ها بچه ات صحیح و سالم بغلت باشه❤️✨

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
اوشاخ حسرتی چکن

این ک فوحشه😂

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
ای وی اف نکردی؟ راه چاره همیشه هست ته ته تهش رحم اجاره ایه وقتی علم پیشرفت کرده غصه خوردن ندار ...

نه

انقدر دکترا متوجه مشکلمون نمیشن خسته شدم

آخه چیزیمون نیست که آی وی اف بشیم🥲

همه فاکتورای آزمایشگاهی نرماله

نه انقدر دکترا متوجه مشکلمون نمیشن خسته شدم آخه چیزیمون نیست که آی وی اف بشیم🥲 همه فاکتورای آزما ...

خببب پس اشکالی نداره

هنوز راهای هست ک نرفته باشی

ای وی افو اونقدرم پیش خودت بزرگ نکن خیلیا برا صرفاا تعیین جنسیت حتی ای وی اف میکنن🩵

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز