2733
2739

امروز چند ساعت یه جایی بودم بغلیم خرچ خرچ چیپس میخورد ، تمومم نمیشد اون چیپسه 🤦‍♀️دوست داشتم بگیرم خورد کنم دندوناشو، جامم نمیتونستم عوض کنم

درسته صدا میده در حالت عادی اما در اون حد نمیشه هیچ وقت ، عمدا می‌خورد اونطوری که بیشتر صدا بده😑

حالا سالمندا و بچه ها یا اونایی که دندوشون مشکل داره دست خودشون نیست اما یه آدم سالم نباید اینطوری کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میسوفونیا داری مثل من 

جالبه که اونا سالمن و ما مشکل داریم چون صدا بیزاری یه بیماریه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2731
چرا هست اونا که دست تو دماغشون می کنن یا کسانی که تو دستشون عطسه می کنن

خب حداقل اونارو دیدنی میشه رومو کنم اونور

ولی این صدا هه بدجور رو مخم بود، جامم نمیتونستم عوض کنم😖

2738

چرا ی چیزی هست

اینکه میان نظرشونو تو تاپیک مینویسن بعد ریپلای منطقی دیگه کلا نیست میشن

اثری ازشون نیست

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
چرا هست اونا که دست تو دماغشون می کنن یا کسانی که تو دستشون عطسه می کنن

اونی که دست تو دماغش میکنه حاضر نییتم از دستش چیزی بردارم بقدری از این کار تنفر دارم 

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست

اصلا چندش نیست خیلی تومخه خیلی

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
میسوفونیا داری مثل من  جالبه که اونا سالمن و ما مشکل داریم چون صدا بیزاری یه بیماریه

باور کن اونا بی شعدرن آخه آدم با شعور دهنشو میبنده موقع خوردم گوسفند نیستن ک منم حساسم و جالب تر اینکه هربار گفتم بر خورده و گفته ن من می صدای غذام اومد در حالی ک هنه می‌فهمن چقدر چندش غذا میخوره حیف نمیشه اسم ببرم 😂

میسوفونیا داری مثل من  جالبه که اونا سالمن و ما مشکل داریم چون صدا بیزاری یه بیماریه

من از صدای غذا خوردن همه بدم میاد جز والدین و خانواده م 

جالب نیست!؟

شب شراب نیرزد به بامداد خمار...
خب حداقل اونارو دیدنی میشه رومو کنم اونور ولی این صدا هه بدجور رو مخم بود، جامم نمیتونستم عوض کنم😖

وای نه

من تمام مدت نگرانم دستشون به من نخوره یه وقت!

یا اینکه اون مرواریدشونو کجا می مالن  

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز