2733
2734

الان خالم اومده خونمون ..واحد بغلیمونه

ازمون پول قرض میخواست 

دخترش میخواد دماغشو عمل کنه همش گریه میکنه

بیست سالشه بیماری روحی داره

خالم گریه میکرد میگفت دیشب گریه میکرد میگفت اگه من مردم بفقط بهشت زهرا خاکم کنید..یا به خالم گفته اگه من بمیرم برا عاطفه(خوهرش)خواهر برادر میاری؟

خالم گریه میکرد میگفت میترسم کاری کنه

قرص میخوره روزی ۸ تا اینا

والا مارم دیوونه کرده هر روز جیغ و داد میکنه تو همسايه ها ابرو برامون نمونده

اعصابم خورد شد بخدا

دام برا خالم میسوزه وگرنه زنگ میزدم دیوونه خونه بیان ببرنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

داری از کسی حرف میزنی که حالش دست خودش نیست 

شما که هوشیار هستی این صحبت ها رو نکن 

جای این کارها کنار خاله ت باش 

این رفتارها رو باعث آبروریزی نمیشه 

معلوم الحال هستش 

دیگه همسایه ها میدونن

بی زحمت سرراهت بگو بیان شوهر منم‌ببرن..بخاطر آب داغ ۱هفتست تو قیافتست

چرا😂

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت

عزیزم باید از دکتر نامه بستری بگیرید

به خالتون این پیشنهاد رو بدید

تاپیک قبلیتون یادمه

دخترخالتون نیاز به بستری داره

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

خدا بهش سلامتی بده 

سخت ترین و بدترین بیماری ، بیماری روحی هست 

ممکنه حرفتون شوخی باشه ولی شاید بهترین کار در حقش این باشه که بستری بشه ، خواهشا اگه دوستشون دارید پیگیر درمان تخصصی باشید براش 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2740
چرا😂

خیر سرش عادت داره صبحا آب ولرم‌میخوره.منم‌پا میشم بچه هارو بفرستم‌مدرسه چایی دم‌میکنم آبجوش میریرم میزارم‌تا بیاد بخوره.تعطیل بود خوابیدم میگفت‌چرا آب نزاشتی.گفتم‌شرمنده دیگه تعطیل بوده دلم‌میخواسته بخوابم.اینم گفت‌مسخره کردی.قهره.امروزم‌پیام داد جوجه‌گرفتم فردا با خواهرم‌اینا بریم‌بیرون‌گفتم‌خودت تصمیم‌گرفتی خودتم‌برو😁😁😁😁

خیر سرش عادت داره صبحا آب ولرم‌میخوره.منم‌پا میشم بچه هارو بفرستم‌مدرسه چایی دم‌میکنم آبجوش میریرم م ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
گفت نیا من‌حوصله ی ناز کشیدن‌ندارم.زنگ‌زد کنسل کرد😁😁

ولی واقعا خدا بهت صبر بده که با این چیزای پیش پا افتاده قهر میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره خیلی قهریه.منم‌دیگه پا به پاش قهر میکنم😅😅😅😅😅به یه ورمم‌نیست

ایول خوب کاری میکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز