2733
2739

درود بر شما

خواهر شوهرم با ۳ تا بچه چند روز خونم بود در حالی ک خونشونم دور نیست و تو یک شهریم 

امروز ک داداشم اومد دنبالم ک برم خونه مادرم با این ک دیشب ب خواهر شوهرم گفتم داداشم میاد دنبالم من میرم شهرمون 

امروز به حساب ناراحت شد و رفت بعدم رفته خونه مامانش و گریه میکرده و زنگ زده ب شوهرم ک زنت منو از خونه انداخته بیرون و با داداشش رفته شهرشون در حالی ک من بی احترامی بهش نکردم 

از دروغ واسم حرف در اورده

شوهرمم در جوابش گفته بی احترامی بهت نکرده قبل این ک من بیام سفر بهم گفت میرم شهرمون منم موافقت کردم از راه دور ک نرفتی تو همون شهر بودی چند روزم مهمونش بودی الان ک داداشش اومده دنبالش ناراحت شدی

خواهر شوهرمم به شوهرم گفته خاک بر سرت زن ذلیل و گوشی رو قطع کرده بعدم ب من زنگ زد و کلی فحشم داد 

خیلی عصبیم از دستش اگه میدونستم میخواد همچین کنه روز اول درو واسش باز نمیکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چ شوهرت مو ب مو تعریفم کرده واست😅

برات مهم نباشه فدای سرت

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2740

دم شوهرت گرم کیف کردم

چقدر نمک نشناسه خواهرش

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
چ شوهرت مو ب مو تعریفم کرده واست😅 برات مهم نباشه فدای سرت

اره اونم عصبی شده بود و بهم گفت بلاکش کن 

گفت منم بیام اگه روزی باهاش رو ب رو بشم سلامش رو علیک نمیکنم

بهتر حالا یه چند وقت باهاش قطع رابطه کن 

عمرا اگه دیگه باهاش هم کلام بشم چه بهتر ک قهر کرده از خدامه 

همیشه میاد لنگر میندازه و هیچ کاریم نمیکنه تو همین چند روز بچهاش فرشامو ب لجن کشیدن جند بار کثافت کاری روش

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز