2733
2734

دوستم مجرده، هم عروسی من اومده هدیه اورده، هم وقتی بچه اولم دنیا اومد، هم وقتی خونه خریدم. البته هردفعه ام خواست بیاد خونمون من ناهار دعوتش کردم و دوسه مدل غذا درست کردم و ازش خیلی خوب پذیرایی کردم. اما خب مناسبتی پیش نمیومد که من براش کادو ببرم. از طرفی ام دلم نمیخواست دین کسی گردنم باشه. رابطمونم اونجوری نیست که بتونیم تند تند همدیگه رو ببینیم. چون اون هم درس میخونه هم شاغله، مسافرتم زیاد میره، اصلا وقت نداره. حالا خونشون و کوبیدن ساختن، دوستم یه واحد از پدرش گرفته، که دیگه با مادرش اینا یه جا نباشه. فرصت و مناسب دیدم که به بهونه مستقل شدنش یه هدیه برای خونش ببرم. یه گلدون گرفتم با یه بسته شکلات.  اما هردفعه خواستم برم خونشون، طفره رفت و بهانه اورد، منم راستش خیلی ناراحت شدم. بعدش زنگ زد گفت به جای خونه، جمعه صبحونه بریم بیرون. مامانم چشمش و عمل کرده، خونمون مهمون میاد همش. بیرون راحت تریم و از این حرفا. منم درکش کردم و قبول کردم. به هرحال خونه ی پدریشه دیگه

حالا میگم ضایع نیست گلدون ببرم؟؟؟ یه کم‌بزرگم‌ هست. عکسش و الان میذارم

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

بزار 

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا چجوری میخوای کلدون بزرگو با خودت بکشی ببری

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇
2731
زشته، حتما باید یه کادو ببرم. تا فردا صبحم وقتی ندارم

اگه میاد دنبالت با ماشینش همون گلدونو بزار تو ماشین دیگه

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت