2733
2734
عنوان

خانوما میشه کمکم کنید

61 بازدید | 9 پست

من شوهرم خیلی مرد خوبیه بشدت مهربون رمانتیک دست دلباز ولی تازگیا فهمیدم فیلم خاک بر سر میبینه ن میبینه اهل خیانتم نیستا دلیلش چی میتونه باشه بهشم گفتم اصلا اصلا گرددن نمیگیره و بازم فهمیدم  نگا کرده بنظرتون مشکلی هس نگاه کنه؟گیج شدم واقعا

خوب نظرها متفاوته الان یکی میاد میگه نه ایراد نداره یکی هم مثل من میگه ایراد داره 

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

خیلیا نگاه میکنن زناشون خبر ندارن  من قبلللللللل ازدواجم بود هیچ صنمی با شوهرم نداشتم رفیق بودیم رلم نه فهمیدم گاها میبینه باهم صحبت کردیم از اون موقع اوکی شد نمیدید 

اسیب میرسونه دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب نظرها متفاوته الان یکی میاد میگه نه ایراد نداره یکی هم مثل من میگه ایراد داره 

دیگ خسته شدم بببا اینکه گردن نمیگیره ولی بازم میبینه پاک میکنه ک نبینم ولی خب جای دیگ ذخیره میش

فیلم های اینجوری سردی میاره تو رابطه اتون. بهش نگو میدونی میبینه ‌. سرشو گرم کن نزار بره سمت ...

تا حالا سر کارم چن بار دیده کلا اهل گوشی ننیس یدونه این ایرادو داره فقط نمیدونم چیکا کنم

خیلیا نگاه میکنن زناشون خبر ندارن   من قبلللللللل ازدواجم بود هیچ صنمی با شوهرم نداشتم رفیق بو ...

چجوری صبحت کنم بقران هر مدلی بگی حرفیدم میگ نمیبینم و گردن نمیگیره ولی واقعا میبینه و پاک میکنه 

چجوری صبحت کنم بقران هر مدلی بگی حرفیدم میگ نمیبینم و گردن نمیگیره ولی واقعا میبینه و پاک میکنه  ...

نمیدونم والا اول باید بپذیره بعد بخوای بگی نبین نه که وقتی میگه نمیبینم اخه نمیشه کاریش کرد با مشاور صحبت کن عزیزم خیلی کمکت میکنه

2740
دیگ خسته شدم بببا اینکه گردن نمیگیره ولی بازم میبینه پاک میکنه ک نبینم ولی خب جای دیگ ذخیره میش

متاسفانه بچه ی آدم هم اگه بخواد ببینه نمی تونیم جلوش رو بگیریم چه برسه به شوهر ،فقط میتونی با سیاست پیش بری شاید اثر کرد

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز