2733
2734
عنوان

کسایی که تازه ازدواج کردین بیاین

100 بازدید | 9 پست

اونایی ک تازه ازدواج کردن اوایل ازدواج سخته چجوریه میشه راهنمایی کنین من ماه دیگه عروسیمه خیلی وابسته‌ خانوادم هستم تک دخترم میرم یه شهر غریب ک خیلی کوچیکه خودم تو شهر بزرگ بودم ۴۰ دقیقه ۱ ساعت فاصله دارم تا مامانم اینا آشپزی ام اصلا بلد نیستم تو خونه خودمون هیچ کاری نکردم ممنون میشم مثل خواهر راهنماییم کنین

اولن که من ازدواج نکردن 🤣

وای خوب من ۱۸ سالمه . ۳۰ نفروش میتونم غذا بدم ! خوب برو یاد بگیر کار که ندارع په فردا میخوای وی بدی به شوهرت بخوره ؟ 

نمیدونم چرا حس میکنم روز اول دوم بعد عروسی عروس و دوماد معذب ان 🤣🤣حس میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب معلومه شرایط جدید این حس و بوجود بیاره سعی کن از تک تکش لذت ببری استرس نداشته باش از اینترنت یاد ...

مرسی عزیزم چه کارایی انجام بدم حوصلم سر نره حس میکنم اونجا خیلی حوصلم سر بره

۱ ساعت که چیزی نیست گلم 

عزیزم تو این چند وقت اگه تونستی یکی دوتا غذا یاد بگیر بعدا که ازدواج کردی هم زنگ بزن از مامانت سوالات اشپزی بپرس کمکت کنه دیگه باید بدونی که خونه شوهرت مثل خونه بابات نازتو نمیکشن مردا خیلی شکم دوستن یه روز غذا نباشه 😬دیگه اعصاب ندارن

🩵💙💜🤎💚💛🧡🩷❤️🤎💜🩵💙💚💛🧡🩷

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2CvoHqkpuERwf6k5AEoJ_hviFD18uz1uUU2RLuTc7SYI-hA/viewform?usp=sf_link

با سلام، پرسشنامه حاضر مربوط به پایان‌نامه کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی خانواده و با هدف شناسایی عوامل تاثیرگذار در زندگی زوجین است.

زمان تقریبی پرکردن این پرسشنامه ۱۵ دقیقه است؛ اگر متاهل هستید و با همسر خود زندگی می‌کنید می‌توانید با پاسخ به سوالات این پرسشنامه، مارا در این پژوهش یاری فرمایید.

کلیه اطلاعات و پاسخ‌های شما نزد محقق،محرمانه باقی خواهد ماند و شما به صورت کاملا ناشناس در این پژوهش شرکت خواهید کرد.

با سپاس و احترام

۱ ساعت که چیزی نیست گلم  عزیزم تو این چند وقت اگه تونستی یکی دوتا غذا یاد بگیر بعدا که ازدواج ...

آره تو خونه مامانم اصلا کار نکردم خیلی برام سخت میاد میگم شهر غریبم هست نمیتونم بمونم یه حسی دارم 

آره تو خونه مامانم اصلا کار نکردم خیلی برام سخت میاد میگم شهر غریبم هست نمیتونم بمونم یه حسی دارم&nb ...

عزیزم یه ماه اول سخته میگذره اما بدش عادت میکنی سعی با همسرت تو یه ماه اول بری بیرون وقت بگذرونی که کمتر اذیت بشی

🩵💙💜🤎💚💛🧡🩷❤️🤎💜🩵💙💚💛🧡🩷