2737
2734
عنوان

اش دندونی مادرشوهر پز

172 بازدید | 16 پست

بچه ها مادرشوهر من از روز اول نامزدی تا الانکه بچه دارشدیم هییچ رسمی رو برای من انجام نداد  ، تا الان همه کمکها از خانواده من بوده،الان بچه م دندون دراورده ازش خواستم اش دندونی درست کنه گفت واسه من هیچکس نپخته یعنی خودش ، بعد شوهرم ازش خواسته بوده که پخت،  اصن هم بمن نگفت یه روز رفتم دیدم گفت برای نوه م اش پختم 

مامان من هم تازه مادرشو از  دست داده هنوز عزاداری بهش گفتم تو نیز مادرشوهرم قراره بعد قرنی یه رسم انجام بده

بقیه رو الان میگم

یک قابلمه بزرگ درست کرده بود ، به هرکدوممون یه پیاله کوچیک ریخت داد ، به هیچ همسایه یا آشنایی هم نداد   گذاشت یخچال گفت ناهار شام میخورم🥴🥴🥴واسه مامان اینای من هم نداد حتی یه ظرف کوچیک که براشون ببرم ، بنظرتون به شوهرم بگم؟ شوهرم اصلا این چیزا رو نمیفهمه

روم نمیشه به مادرم اینا بگم مادرشوهرم نداد برای شما بیارم

مادرشوهر من هم ۱۰ تا نوه داشت آش دندونی نمیپزید بعد که مامانم مرد میخاست جشن راه بندازه که یه دعوایی راه انداخت بیا و ببین 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وقتی که هیچ کاری تا حالا انجام نداده، دیگه همینم بهش نمیگفتی! مگه آش دندونی واجبه؟ به مامانت میگفتی ...

مامانم شهرستانه بنده خدا عزاداره  و همش مهمون میاد و میره

میخواستم اینم یکم خودشو یه زحمت بندازه خب ، نوه اونم هست

2740
خداروشکر تز این رسم‌های مضخرف نداریم!!  اگر خیلی برات مهم بود خودت میپختی!   لازم نبود ب ...

منم برام مهم نبود فقط میخواستم خودشو یکم به زحمت بندازه

هیچوقت هیچ کاری نمیکنه برای یچه هاش فقط توقع و طلب داره ازمون 

مامانم شهرستانه بنده خدا عزاداره  و همش مهمون میاد و میره میخواستم اینم یکم خودشو یه زحمت بندا ...

خب نوه باشه

چرا مادربزرگ‌ها باید این کارا رو بکنن؟ (پدری یا مادری فرقی نداره)

اول بچه شما هست، شما آش دندونی میخواستی، خودت باید دست به کار میشدی. کمک میخواستی، میگفتی بیان خونه خودت کمک. نمیومدن هم خودت میپختی

وقتی که شما از اطرافیان شناخت داری و خودت گفتی انجام نداده و با حرف شوهرت این مدلی انجام داده،خب باید انتظار هر رفتار و واکنشی از طرف داشته باشی

مادرشوهره منم هیچکاری برام نکرد هیچوقت هم بهش نگفتم ک انجام بده اگه کسی خودش دوس داشته باشه واسه بچه ش انجام میده وقتی انجام نمیده گفتن نداره بنظره من آدم خودشو کوچیک نمیکنه رو بزنه چون نوه شه خب هست ک هست 

منم واسه پسرم مامانم شهر خودمون بودن پخت واسه دخترم تهران زندگی میکردن خودم پختم لزومی نداشت ب مادرشوهر بگم خودم تو حیاطم ی دیگ بزرگ  پختم خودمم پخش کردم عالی هم شده بود

فروش تابلو ماه‌ ترند شده انواع سایز بانور آفتابی ومهتابی تو فقط انتخاب کن نمونه ش پروفایلم🤩😍🤩
معمولا یه طرف که درست میکنه به ادن طرف هم میده ، یعنی من اینجوری دیدم ، دوستام دخترخاله هام هر طرف د ...

من خودم واسه پسرم درست کردم به دوطرف داذم به هیچکسم نکفتم کمکم کنه

خداروشکر تز این رسم‌های مضخرف نداریم!!  اگر خیلی برات مهم بود خودت میپختی!   لازم نبود ب ...

عزیزم رسم مزخرف چیه رسم قشنکیه حالا یکی دوست داره یکی دوست نداره انجام بده برای ارزوی سلامتیه برای اون بچه کجاش مزخرفه 

2706