2733
2739
عنوان

موی مصری و تابستون

83 بازدید | 12 پست

برای زایمانم برم موهامو مصری بزنم ک راحت بتونم حموم برم و ... یا ممکنه بیشتر گرمم بشه !؟ الان خیلی گرمم بشه موهامو گوجه ای میپیچم بالا ولی نمیدونم با مصری میشه یا نه!

با مصری گردنت انگار خورده میشه از مو‌اذیت میشی

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با مصری هم گوجه ای میشه ارع:/ ول اذیت میشی:/

مصری ک بسته نمیشه اگه تا گردن باشه

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
2731
2740

تو رد خدا کوتاه نکن کوتاه هم گردی اونقدر نگن که بسته نشه من کوتاه کردم وفت  زایمانم موی کوتاه هم رسیدگی میخواد و اون موقع وقت تین کارهارو نداری لااقل اون جوری مرتبه بسته اس

خود خواهی این نیست که اونجوری که خودت میخوای زندگی کنی خودخواهی اینه که از دیگران بخواهی اونجوری که تو میخوای زندگی کنن
تو رد خدا کوتاه نکن کوتاه هم گردی اونقدر نگن که بسته نشه من کوتاه کردم وفت  زایمانم موی کوتاه ه ...

اره یکم پایین‌تر از شونه هام کوتاه میکنم 

موی بلندم تو حموم و بعد حموم حوصله شو ندارم

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز