2737
2734

مامان پارتنرم هستن در واقع

ایشون شغلشون معلمه و ۱۲ام روز معلم بود 

ولی تولدشونو و روز مادرو بهشون تبریک گفته بودم

من اون روز اصلا نمیدونستم و تبریکم نگفته بودم 

تولد منم ۱۳ام بود 

ایشون هم استوریمو دید و هم میدونست تولدم بوده

ولی اصلا تبریک نگفت 

خلاصه پارتنرم ارش علتو پرسیده و ایشون گفته چون روز معلمو بهم تبریک نگفته منم تولدشو تبریک نگفتم 

من باید چه کار کنم الان؟آیا من مقصر بودم؟

حس میکنم اگر ازدواج کنیم قراره خیلی به چالش بخوریم

شكوه از پيله مكن،پروانگي آغاز كن..!🌱🦋یه دختر ۲۱ساله، احساسی،آروم و زودرنج تشریف دارم 🥰😌عاشق طبیعتم و روحم رو تازه میکنه✨️🌻همه ی ماگاهی خسته میشویم، می‌رنجیم، ناامیدی را تجربه می‌کنیم و حساسیت‌هایی داریم. این‌چیزها بخشی از صفاتِ انسانیِ ما است. مانمی‌توانم از «انسان بودن» انصراف بدهیم🧚‍♀️💕☁️

چه زن بی مغز و خاله زنکی

چرا اصلا رو رفتارای مامان دوست پسر زوم میشید 

چرا اصلا علتشو پیگیر شدی

چرا اون رفت ب مامانش گفت

کلا عجیبید همگی

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یک روزی در اون 5سال عاشقی من برای آخرین بار به تو گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)من بعد از تو زنده موندم ولی زندگی نکردم/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچست انگار🥴🤦🏻‍♀️

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2731
چه زن بی مغز و خاله زنکی چرا اصلا رو رفتارای مامان دوست پسر زوم میشید  چرا اصلا علتشو پیگیر ش ...

چون هم واسه خودم و هم نامزدم عجیب بود که تبریک نگفته 

شكوه از پيله مكن،پروانگي آغاز كن..!🌱🦋یه دختر ۲۱ساله، احساسی،آروم و زودرنج تشریف دارم 🥰😌عاشق طبیعتم و روحم رو تازه میکنه✨️🌻همه ی ماگاهی خسته میشویم، می‌رنجیم، ناامیدی را تجربه می‌کنیم و حساسیت‌هایی داریم. این‌چیزها بخشی از صفاتِ انسانیِ ما است. مانمی‌توانم از «انسان بودن» انصراف بدهیم🧚‍♀️💕☁️
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز