2737
2739

کلاس اولی ها خیلی درگیر درست کردن گیفت الفبا، کاردستی وکیسه یکان دهگان، تاح جشن اسم و.....میشن. من تمام این‌کارا رو انجام‌میدم. میتونی وارد پیجم بشی ونمونه کارامو ببینین(توتاپیکهای قبلیم هم چندتا نمونه کارهست). یا درخواست بدین‌که لینک کانال ایتا بفرستم براتون چون نمیشه اینجا لینک بفرستم ، قبول نمیکنه.

پیج اینستا

@gift_alephba

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
لینک تلگرام نداری

نه عزیزم تلگرام ندارم. اینستا وایتا دارم

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لینک تلگرام نداری

یعنی تلگرام دارما اما کانال ندارن اونجا

2731
هزینه هاش چجوریه

بستگی داره شما چی بخوایی عزیزم

این گیفت های الفبا هر کلمه چ قیمته

اونم بستگی به تعداد حروف ومدل گیفت داره. از ۱۵ تومن شروع میشه تا ۲۵ تومن.

2740
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز