2733
2734
ژل لب ترسناک نیست؟  من از امپول می ترسم 🥺🥺🥺

منم فوبیای امپول دارم شدید

موقع زدنش خیلییییی اذیت شدم مخصوصا اشتباه کردم امپول بیحسی گفتم زد برام قبلش اون از خود ژل بیشتر درد داشت و کلا حالمو بد کرد تا اخرش، شاید اگ امپول بی حسی نمیزدم خیلی راحتتر بود برام

ولی در اخر نتیجشو ک دیدم انقد عاشقش شدم ک الان دوس دارم دوباره برم

منم فوبیای امپول دارم شدید موقع زدنش خیلییییی اذیت شدم مخصوصا اشتباه کردم امپول بیحسی گفتم زد برام ...

منم مثل تو با امپول و... خیلی مشکل دارم

ولی خوب امپول بیحسی نزنه که درد ت وحشتناکه

میگن چیزهای دیگه هم مثل ژل بیحس کننده اینا خوب بیحس نمیکنه و بعدش بازم درد رو حس خواهی کرد

2731
خط خنده همون جایی هست که میخندی خط می‌افته کنار بینی اصلا تزریق نمیشه یعنی لبه ی بینی منظورمه  ...

من عکس لیمو بذارم؟ بهم میگی خط لبخند باید ژل بزنم و درست میشه یا نه؟

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 

چقدر طفلکیم. اومدم با ذوق بنویسم دیدم هیچکاری نکردم، تو عمرم فقط تجربه کاشت ناخن و رنگ مو داشتم، که الان چندساله همین دوتارم دیگه ندارم 😑

ولی خیلی دوست دارم برم تو کارش، دلم فیلر میخواد یه عالمه 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
چقدر طفلکیم. اومدم با ذوق بنویسم دیدم هیچکاری نکردم، تو عمرم فقط تجربه کاشت ناخن و رنگ مو داشتم، که ...

اهااا البته من پیرسینگ ابرو هم زدم، اگه جزو کارای زیبایی محسوب میشه

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بوتاکس..عاالی بود وپشیمونم چرا از چندسال قبل شروع نکردم

اسکارلت صورت..فوق العاده بوده برا سفتی پوست و جوانسازی

پودر کلاژن...میخورم جدیدن اونم عالیه

اکستتشن مژه..فقط یکبار کردم و افتضاح بود و مژه های خودم داغون شد.زمان برد تا مث اول شد

کاشت ناخن..یکساله انجام میدم و دوست دارم خیلی

تزریق فیلاپ زیر چشم برا جوانسازی و تا حدودی رفع گودی و تیرگی ..اونم خیلی خوبه.

عمل بینی...راضی ام 

او در بر و ایام به کام است...
منم مثل تو با امپول و... خیلی مشکل دارم ولی خوب امپول بیحسی نزنه که درد ت وحشتناکه میگن چیزهای دیگ ...

نه فقط با کرم بیحسی خیلی خوبه اونجوری نیست دردش

برای‌من‌اول بدون امپول ، فقط با کرم بیحسی، یه دور تستی زد ژلو.. دردش واقعاااا قابل تحمل بود

اما وقتی امپول بیحسی رو زد انقد از درد شدیدش حالم بد شد ک دیگ نتونستم هیچیو تحمل کنم

2706