2733
2734
عنوان

مشکوکم به اعتیاد شوهرم 💔💔

186 بازدید | 30 پست

تازه وارد نیستم . مجبور شدم کاربری جدید بزنم کسی نشناسه . 

من از دوران نامزدی از شوهرم یکی دوبار سیگار دیدم هر دفعه انکار میکرد که مال من نیست .. بوشو حس میکردم میگفت تو سوپری یکی دیگه کشید منم بو گرفتم . این قضیه گذشت تا ما عروسی کردیم . الان ۳ساله که عروسی کردم؛ سیگار به کنار . زمستون ازش یه تیکه کوچولو تریاک دیدم گفت از همکارمگرفتم بزارم رو دندونم (اخه دندونش درد میکرد همکارشم معتاده)نمیدونم راست گفت یا نه . یه سریم متادون دیدم تو ماشین گفت برای دیر انزالی خوردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الانم یه هفتست قهر کردم اومدم خونه مامانم 

گفتم باید بیاد ازمایش خون بده 

اما حس میکنم من یه هفتس از این خبر ندارم نکنه چیزی مصرف کنه که جواب منفی بشه . یا از زمان ازمایش گذشته باشه و چیزی معلوم نشه .

یکی از همکاراشم به بابام گفته بود که دوسال پیش مصرف داشته یعنی تریاک و میخورده اما الان تو ترکه . بهش میگم میگه دشمنی دارن باهام 

2740
الانم یه هفتست قهر کردم اومدم خونه مامانم  گفتم باید بیاد ازمایش خون بده  اما حس میکنم م ...

آزمایش خون معمولی نه، بگو آزمایش تفکیک خون، اینطور حتی تا ۳ ، ۴ ماه قبل حتی اگه قلیون خالی هم کشیده باشه مشخص میشه، تفکیک خون رو هیچ رقمه نمیشه دور زد، بگو آزمایش تفکیک خون بده

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
الانم یه هفتست قهر کردم اومدم خونه مامانم  گفتم باید بیاد ازمایش خون بده  اما حس میکنم م ...

فقط آزمایش خون پیشرفته بری واسه انجام اگه ادار بگیری قرص ال دی میخورن آزمایش منفی میشه یا کاربون  از اینایی واسه کپی هست از اونا میخورن تست ادرار منفی میشه

بهم گفتن قبلا اعتیاد داشته  الان تو دادگاه اخه من چجور ثابت کنم معتاده

تا زمانیکه آزمایش نده نرو پیشش، آزمایش دستت باشه ثابت کردنش راحته، 

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
آزمایش خون معمولی نه، بگو آزمایش تفکیک خون، اینطور حتی تا ۳ ، ۴ ماه قبل حتی اگه قلیون خالی هم کشیده ...

بهم گفته باید نامه داشته باشی تا ازت ازمایش بگیرن فعلا دنبال نامه اس 

خودمم میدونم اما نمیتونم ثابت کنم اینش سختهه

چی بگم خواهر الانم که حساسیت تو رو دیده هرکاری میکنه که انکار کنه ...بنظرم قهرکردن منطقی نیست عاقلانه صحبت کنید انشالله که اشتباه کرده باشی ...

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2706