2737
2734

من با تاریخ سونو الان ۳۷ هفته و ۶ روزمه😊😊😊و سه شنبه که میشه سه روز دیگه...میشم ۳۸ هفته و ۲ روز...این روز برای سزارین کردنم خوبه ؟زود نیست😟😟😟😟یه وقت زودتر از موعد نباشه...اصولا سزارین کی باید باشه ...شما چن هفتگی سز کردین راضی بودید😟😟😟استرس دارم تو روخدا کمک کنید

منمچشمام قبلنا سگ داشت👀 ولی الان رفته تو اخلاقم😐

حااالا ک داره تموم میشه تو ناز میکنی؟😒😒😒

من برسم ب ۳۸و۲دوروز دگ هیچی نمیخام😞😞

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حااالا ک داره تموم میشه تو ناز میکنی؟😒😒😒 من برسم ب ۳۸و۲دوروز دگ هیچی نمیخام😞😞

میترسم بچم جا افتاده نباشع😆😆😆ضعیف باشه😲😲😲

منمچشمام قبلنا سگ داشت👀 ولی الان رفته تو اخلاقم😐
حااالا ک داره تموم میشه تو ناز میکنی؟😒😒😒 من برسم ب ۳۸و۲دوروز دگ هیچی نمیخام😞😞

خخخخخ شلغم وجدانا خیلی غر میزنی😂😂😂 هر جا دیدمت داری به اونایی که ماه بارداریشون بالاتره غبطه میخوری😂😂

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
2740
میترسم بچم جا افتاده نباشع😆😆😆ضعیف باشه😲😲😲

فوقش ۳۸و۵روز سز میکنن تو س روز میخاد رستم شه؟😑😑😑

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...
خخخخخ شلغم وجدانا خیلی غر میزنی😂😂😂 هر جا دیدمت داری به اونایی که ماه بارداریشون بالاتره غبطه میخو ...

دست رو دلم نزار خواهر😭😭

استرس برای چی?وقتی به دکترت اعتماد داری که دیگه جای نگرانی نداره...دکتر تون بهتر می دونن یانی نی سایتیا...توکلت به خدا باشه انشاالله به سلامتی نی نی تونا بغل کنید😊

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇
2706