2737
2739

واقعا دیگه زد دادممممم از دستشون😑😑

از صبح زووود تا خود شب یه سرههه بچه هاش می دوئن و جیغ می کشن و بپر بپر می کنند😖😖خسته شدم از بس گفتمو مراعات نکردن،نمی فهمن ک تو آپارتمان زندگی کردن قوانین خاص خودشم داره و همسایه ها باید. مراعات همو بکنن...ب نظرتون چیکارکنم بلکه اوضاع بهتر شه واقعا از دستشون روانییی شدم نه خواب دارم نه آرامش🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید بچه ها رو ببره مهدی کلاسی پارکی که انرژیشون تخلیه بشه ولی بازم نصف روز رو نمیشه چندان کاری کرد چون بچه نمیفهمه بشینه

من فقط خونه نمیموندم

توپ و وسایل پرسروصدا رو جمع کرده بودم

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حق داری

ولی اونم حتمن خسته اس از شیطنت بچه هاش

نمیتونه کنترل کنه لابد 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2738
شماهم جیغ و داد کن تا اذیت بشن تابفهمن که چه طعمی داره😅

اینقدر اونجا صداست که صدای اسی اینا نمیرسه بالا😁

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثلا چجوری؟ من از صبح تا شب تنهام تو خونه🥲

اهنگ بزار صداشو بلند کن دوستات یافامیل دعوت کن سروصدا کن هرازگاهی هم عین اسب بپر بپر کن🤣🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰

من روانی شدم و قرص و دارو خوردم . شوهرم موهاش سفید شد و اعصابش ضعیف شد ‌

اخر سر اسباب کشی کردیم .... الان میگم خاک بر سرم کاش زودتر میرفتیم 

به قرآن فروش خونه و اسباب کشی خییییییییییلی سخته ولی ارزش داره اعصابت و روزهای خوب زندگیت رو حفظ کنی 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
باید بچه ها رو ببره مهدی کلاسی پارکی که انرژیشون تخلیه بشه ولی بازم نصف روز رو نمیشه چندان کاری کرد ...

خب اینا هیچ جا نمی برن بچه هارو از خود صبح تا شببب فقط بدو بدو و بپر بپر...من این پایین دیوانه شدم از دستشون انگاری زلزلس همش خونم

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز