2737
2734
عنوان

عقب افتادن پریود

76 بازدید | 13 پست

سلام. من توی دوره عقد هستم و اخرین بار اواسط اسفند پریود شدم و تا الان دیگه پریود نشدم. ببخشید ولی رابطه واژینال هم نداشتم و احتمال نمیدم باردار باشم. دلیلش چی میتونه باشه? کلی هم چای نبات خوردم فایده نداشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تغییرات اب و هوا و رژیم غذایی

شاید این مورد باشه. چون من اخر اسفند یک‌روز قبل عید رفتم تعطیلات و بعد عید برگشتم یک شهر دیگه و بعد خدود بیست روز برگشتم شهر خودم. البته من استرس های زیادی هم کشیدم از اواسط بهمن سال قبل تا خود عید.

عفونت نداری؟ سردی نداری؟ کیست و تنبلی و تخمدان چی؟

عفونت رو دقیق نمیدونم ولی دو روزه ترشحات سفید و برفکی دارم که اصن حالت معمول کشسانی رو ندارن. هیچ خونریزی یا لکی هم نداشتم از اخرین پریودیم.

2738
خیلی گذشته برو‌دکتر امپول میزنن پریود میشی

والا با دکتر مشورت کردم میگه اول تست حاملگی بده اگه باردار نبودی اختمالش هست اختلال هورمونی یا کیست یا تنبلی داشته باشی...من اصلا با همسرم رابطه همراه با دخول واژینال نداشتم. ببخشید ولی باید بگم تا بهتر راهنماییم کنین...دخول مقعدی داشتم دو روز قبل موعد پریودم ولی ایشون ارضا نشدن و منی خارگ نشد.

اگ خارج نشد از باد میخای حامله بشی؟ بعدش رابطه نداشتی؟

نکه توی این سایت سابقه حاملگی با پیش آب هم بوده...واسه همین استرس گرفتم بعضی پیامارو توی تاپیک‌های دیگه دیدم🤦🏻‍♀️

نه بعدش رابطه نداشتم.

توی همون رابطه هم هر دفعه آلت با واژن برخوردی داشت با دستمال تمیز میکردم و بعدش ادرار و شستشو با آب. ...

عریزم یه بی بی چک ده تومنه بخر تست کن باردار نبودی امپول بزن روز بعد پریود میشی

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز