2737
2734

خانوما شوهرم بخاطر یه سری چیزاو بحثای خودش با خانوادم و خانوادش باز باخانوادم قهر کرد با مادرم بعد ب همین خاطر میگفت تو نمیخواد بری ینی نه مصمم یکم لج میکرد ببرم ازبس ک خانوادش پرش میکردن اینم باور میکرد من پدر مادرم جداشدن هر کدوم یع زندگی برا خودش داره

تا اینکه حتما باید میرفتم خونه مادرم مادرم یه مشکلی داشت هرکاری کردم لج میکرد اذیت میکرد منم میگفتم ببرم دیگ مادرم فلان مشکل داره بحثمون بالا گرفت گفت میرسونمت برو دیگ نیا بعد نصفه راه نظرش عضو کرد از جر بحث فکر کردم راست نمیگه نگو راست بوده ک میگ برو دیگ نیا

بااین وجود دیگ گفتم الان نمیاد دنبالم خودم برم خونه اشتی کنیم شوهر مادرم رسوندتم 

ادامه پست بعد

پیام داد گفت گمشو برو فحش داد و..... اون یکی گفت من دوتا گفتم دعوا کردیم خانواده ها هم اومدن وسط باز هم روشون تو روی هم شدید باز شد خواستن درگیر شن اول خانواده اون اومدن وسط ب شدت تحریکش میکردن ب کتک زدن من اومدم خونه پدرم اونم قبولش نیست ب موندم خونش یه بچه هم دارم حالا شوهر مادرم قبولش نیست حتی سر بزنم خونه مادرم بهش میگم بخاطر شوهرت چرا احوالمو نمیپرسی و... میگ میخوای بخاطر تو زندگیم خراب کنم بعد منو بگو سر مشکل مادرم و رفتن ب خونش زندگیم خراب کردم شوهرمم از همه جا بلاکم کرده میگ فقط طلاق بگین من چیکارکنم توروخدا مادرم هرروز یه جا مسافرته و... میگ بخاطر تو نمیتونم شوهرم ول کنم نگا زندگی خودت کن... تازه فهمیدم چ کردم ب خودم لطفا راه حل بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید منتظر میشدی خودش بیاد دنبالت فکر کنم

الان خونه پدرمم 

اونم میگ طلاق مادرمم میگ نمیخواست بیومدی خونم اگر بخاطر منه دردسرش نیست بعد من برا مادرم ب اینجا رسیدم..

2731
الان خونه پدرمم  اونم میگ طلاق مادرمم میگ نمیخواست بیومدی خونم اگر بخاطر منه دردسرش نیست بعد م ...

یکم فرصت بده احتمالا لج کرده 

بچه ات پیشته؟ 

اقدام نکن واسه طلاق بزار خودش اقدام کنه اگه میخواد

اگه شاغل نیستی برو دنبال کار فعلا

الان خونه پدرمم  اونم میگ طلاق مادرمم میگ نمیخواست بیومدی خونم اگر بخاطر منه دردسرش نیست بعد م ...

حالا که رفتی خودتو سبک نکن بزار شوهرت بیاد دنبالت نرو بیفت دنبال شوهره کم خودتو کوچیک کن 

درخواست دوستی رد میکنم 

همین امشب بخواب صبح زود پاشو به عدد ابجد اسم خودت و شوهرت ایهالکرسی بخون ،شب رو هم ۱۴ با. نادعلی کبیر بخون بلافاصله بعدش ۱۰۰ تا صلوات ،بعدش شب قبل خوابتم سوره مجادله بخون ، فردا شبم سوره نصر بخون ، این ایه الکرسی تعدادش ممکنه بالا بشه اما دقیق بخون تعدادشو و بینش با کسی حرف بزن خوراکی اینا بدار پیش  نماز صبحت بخون بعد شروع کن بلافاصله این دعا بخون البته بعد نماز صبح دو رکعت نماز محبت بخون بعد چرا هی دهن به دهن شوهرت میداری زدش میکنی یکم اروم باش اه 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
2740
حالا که رفتی خودتو سبک نکن بزار شوهرت بیاد دنبالت نرو بیفت دنبال شوهره کم خودتو کوچیک کن 

شوهرم و پدرم چندین سال قهرن بخاطر اینک من اذیت میکرده از چشمش افتاده بکشیشم خونه پدرم نمیاد هر دوبار قهر هم خودش نیومد دنبالم پدرش میومد و یه بزرگتر ایندفعه گفت دیگ کسی نمیفرستم

یکم فرصت بده احتمالا لج کرده  بچه ات پیشته؟  اقدام نکن واسه طلاق بزار خودش اقدام کنه اگه ...

بدجور لج کرده اره وابسته ب پدرش همش گریع زاری بابامم بهش نمیسازع اذیتش میکنه نکردم اقدام...

خواهشا وقتی شرایط طلاق ندارید شهامت و شجاعت ندارید دلش و ندارید و به قولی عرضه اینکارا ندارید لطفا از خونتون قهر نکنید جمع نکنید برید و بعد با گردنی کج برگردید اینجوری فقط همون یه ذره ارزشی که پیش شوهراتون دارین و از دست میدین قشنگ از چشم میفتید عوض اینکه کاری کنید شوهرتون ترس از دست دادنتون رو داشته باشه کاری میکنید بزنه از همه جا بلاکتون کنه اون قهر کردن و رفتن مال زنهای قویه عزیزان اونا که واقعا بگن میرم رفتن 

درخواست دوستی رد میکنم 
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز