2737
2734

هیچی خیانت کرد ۴ سال پیش 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاشق نشدم شکر خدا 

و نخواهمم شد

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2731

۶ ساله باهمیم دعا کنین بابام قبول کنه بیان خاستگاری چن روزه حالمون بده ی بار میگه بیان ی بار میگه نه

ذکری چیزی بلد نیستین راضیش کنم؟🥲

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2740
به عشقم ؛رسیدن ! زن داره بچشم داره یه ساله میشه   چشای من هنوزم میباره  & ...

بیخیالش شو وقتی اون تونست باید توام بتونی منم فکر میکردم هیچ وقت خوب نمیشم ولی شدم

بنظرم بجز عشق پدر مادر ب فرزند و بلعکس هیچ عشقی وجود نداره همه چرته.من تا حالا عاشق نشدم 

به نظر من به جز خودت هیچ عشقی وجود نداره 

من آدمای فوق العاده ای اطرافم هست ولی فقط خودم الویتم و تمام عشقم سهم خودمه

عاشق خودت باش  اون موقع خوشبختی

رفت با یکی دیگه

من که حسی ندارم دیگه ولی انصافا به من خیلی میومد اشتباه کرد😔🦦😂😂

اگه فرصتش پیش بیاد.‌‌..نه مرسی توف کرده یکی دیگه رو برنمیدارم

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
بیخیالش شو وقتی اون تونست باید توام بتونی منم فکر میکردم هیچ وقت خوب نمیشم ولی شدم

من هیچ وقت خوب نمیشم  من بلد نیستم زندگی بدون اون 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
۶ ساله باهمیم دعا کنین بابام قبول کنه بیان خاستگاری چن روزه حالمون بده ی بار میگه بیان ی بار میگه نه ...

دعای نادعلی و معراج بخون هر روز تا روزی که بشه

نادعلی ۱۴ مرتبه  و معراج یک مرتبه

نذار کسی ام بفهمه از جریانتون کاراتون زودتر پیش میره

اینایی ام که گفتم بخون فقط خودت بدون به دوست و خانواده و حتی غریبه که نمیشناستت نگو

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز